SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyrobic kondycje??

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
Jak w temacie chciałbym wyrobić sobie kondycje. Myślałem nad treningiem interwałowym. Mam 180 cm wzrostu, 65kg i co najważniejsze chęci:) prosze o pomoc:) chciałbym przybrac jeszcze na masie bo w pozniejszym czasie mam zamiar zabrac sie za drazek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ale w czym chcesz sobie wyrobić kondycję?
W bieganiu? I jaki to ma być rodzaj kondycji, jezeli zależy Ci na długich biegach. To je rób, a ak chcesz mieć dobrą wydolność przy sprintach to interwały będą dobrym wyborem.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Jemu chyba o ogólną poprawę wydolności.

Tak jak Venc - biegaj, wykonuj interwały, po prostu bądź aktywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Siedząc przed kompem, to sobie kondycji nie wyrobisz.
Jeżeli zależy Ci na ogólnej kondycji, to dobrym wybrem na pewno będzie basen. Ale nie że pójdziesz sobie dla jaj. Ale normalnie traktujesz to jako trening.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
nie zamierzam siedziec przed kompem:P chce poprawic kondycje w biegach. ogolnie to chce powalczyc z choroba bo niestety mam astme ostrzelowa;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
chce poprawic kondycje w bieganiu bo po przebiegnieciu kilkuset metrow mam zadyszke;/ jestem tez chory na astme ostrzelowa i chce w jakis sposob powalczyc z ta choroba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jak chcesz być dobry w bieganiu to biegaj, ot i cała filozofia. Resztę Ci napisali. Ja też mam astmę, trenuję, i żyję

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
na szczescie od tego sie nie umiera:) jeszcze byłbym wdzieczny gdyby ktos napisal mi cos w stylu grafiku kiedy i po ile mam robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
do tego nie trzeba żadnych wymyślnych grafików... idziesz i biegasz. Ustal sobie cel czy chcesz dany odcinek przebiec jak najszybciej czy chcesz przebiegac tym samym tempem coraz dłuższe dystanse i co trening staraj się zwiększać postępy

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-11-16 18:30:12

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Tu masz plan, który sam wykonywałem. Dla słabiaka w bieganiu był dobry, może Tobie też pomóc
http://bieganie.pl/?show=1&cat=6&id=81

A, nie biegaj w chińskich trampkach! U mnie to sie skończyło przeciążeniami stawów skokowych. Dobre i w miarę tanie są Joma Titanium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83
Cokta mozesz mi troche wytłumaczyc ten plan? np to 5 x 2' bieg/4' marsz. co to oznacza?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na brzuch.

Następny temat

Przygotowanie do testu harwardzkiego

WHEY premium