SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wygląda wizualnie pęknięcie torebki stawowej?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10807 Napisanych postów 47956 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanie, które jest w temaciku... Ponieważ ostatnio zaczełam biegac i cwiczyc "jupm dance" robiłam obrót na jednej nodze, którą widocznie źle przekręciłam albo nie wiem nadwyrężyłam. Bo na drugi dzień lekko mi opuchła i przy prostowaniu jej (jak do kroku baletu) boli mnie od wewnątrznej strony nogi w miejscu troche poniżej kostki. Czasem jest tak, że przy tym prostowaniu jej przeskakuje mi coś w niej i słychac takie charakterystyczne strzelenie. PPOMOCY!!:(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16493 Napisanych postów 65053 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550934
Coś a'la:

http://www.sfd.pl/Skręcona_kosta-t412017.html

Rozlanie się jej większym bądź mniejszym stopniu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10807 Napisanych postów 47956 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo jejku strasznie:( u mnie to tylko trochę coś opuchło z porównaniem z tą fotką!! życzę temu kolesiowi powrotu do zdrowia, a Tobie dziękuje za odpowiedz i wysłanie mi linka) Pozdrówka:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7573
Dzięki :)
Dochodzi noga do siebie mogę już stanąć na nogach jest lekki ból :)
Chodzić może będę mógł za tydzień

flat beat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Depliator elektryczny vs wosk

Fruzeliny