SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wróić do formy brak siły na treningu 2 zdjęcia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
Witam wszystkich, mam 21 lat i 180cm zarejestrowałęm sie na forum gdyż potrzebuje solidnej krytyki i motywacji do działania mój problem jest następujący : 8 miesięcy temu solidnie trenowałęm i starałęm sie zdrowo żyć i odrzywiać ważyłem wtedy 73 kg. Na przelomie maja/czerwca 2014r wszystko sie zmieniło znalazłęm sobie dziewczyne i przestałęm cokolwiek robić ze sobą, zaczełęm balowac obzerac sie jesc kilogramy słodyczy zero jakiegokolwiek wysiłku stwierdziłem ze juz wszystko mam i moge sobie odposcic. Na chwile obecną waze 82kg a moj wyglad jest tragiczny kazdy mi mowi ze jestem juz po prostu grubiutki, nawet dziewczyny juz nie pociągam. Wczoraj poszedłem na siłownie i to mnie dobiło, 8 miesiecy temu robiłem sobie serie na ławce 65kg-72kg w seriach 12-10-8-8 bez wiekszego problemu drążek 15-18 podciągnieć dziś juz tylko 7 brzuch potrafilem robić na ławce skośnej i na maszynie trening w trening po 180 brzuszków dziś juz tylko 40. Moje miesnie po wysiłku to znaczy jednej seri przestały sie regenerować na kolejną i po prostu nie mają sił na kolejny wysiłek. Chciałbym Was sie spytać po jakim czasie minie te zmęczenie mieśni oraz kiedy zacznę piąć sie w górę. Załączam 2 zdjęcia w trekcie formy i po 8 miesiacahc nic nie robienia. Pozdrawiam i dokopcie mi!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 45227 Wiek 1 rok Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340582
Czego od nas żądasz? Zgłupiałeś, więc nie dziw się, że forma poleciała.
Wróć do regularnych treningów i dopnij dietę, a za kilka miesięcy będziesz wyglądał lepiej niż przed przerwą.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2015-02-11 16:19:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1718 Napisanych postów 27216 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Właściwie zadałeś retoryczne pytanie.
Musisz zastosować ten sam proces co przed przerwą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z gorna srodkowa czescia klatki

Następny temat

Ktora odzywka na poczatek ?

Water