SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wrócić do formy po wakacjach?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
Witam.
Mam 17,5 lat, ćwiczę rok. Do maja na klatkę brałem na 3 serie po 90kg, 100kg x 4-5
Na biceps jeden, sztangielkę 20kg - na serię itp.

Chodzi mi o to, że od początku maja postanowiłem że i przez całe wakacje nie będę jadł żadnych odżywek .. czy to dobry pomysł? Bo w końcu przed wakacjami ćwiczyłem 4-5 dni w tygodniu a teraz ledwo co ćwiczę 2-3 dni (MAX) na tydzień. Odżwyki chciałem brać dopiero od września ...
Wcześniej brałem kolejno:
-MonsterMass
-Monohydrat kreatyny KAIZEN
- kreatyna OLIMP + mirolize + taurine
- witaminki
- NitroBolon
- tanie białka i masówki.

Powiedzcie mi czy mam w wakacje przymusowo ćwiczyć aby nie zgubić moich efektów, co mam zrobić w wakacje, czy kupić jakąś odzyweczke czy na razie nie, jak wrócić do formy po wakacjach, co kupić i takie tam.
proszę o wypowiedzi.

P.s. mam 175cm i ważę 74-75kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
trzymac diete

nie katowac sie zbytnio na treningach

i bedzie ok

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
a tak dokładniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
napisales:

Powiedzcie mi czy mam w wakacje przymusowo ćwiczyć aby nie zgubić moich efektów, co mam zrobić w wakacje, czy kupić jakąś odzyweczke czy na razie nie, jak wrócić do formy po wakacjach, co kupić i takie tam.

trzymac diete z dodatnim bilansem kcal - po pierwsze

chodzic na silownie 2-3 razy w tyg - po drugie

zapewnic regeneracje miesnia - po trzecie

rozumiesz?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
cwicz z mala intensywnoscia a dodatkowo mozesz BCAA brac zeby zbytnio nie spadło to co masz. Jak nie chcesz sie katowac i odstawic suple to wakacje sa dobrym okresem na to.

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
no i jak wyzzej DIETA!

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
taa .. rozumiem ... ja jem dziennie 1800kcal, także to chyba ok .. a co do ćwiczeń .. jeżeli nie zawsze mam opcję chodzenia na siłkę i nie mam żadnych sztangielek bo czasem wyjeżdzam (teraz częściej) na tygodniowe wypady za miasto ... to jak "domowym sposobem" mam ćwiczyć? czy tylko pompki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
1800 kcal... to raptem 3 posilki tylko...


znasz wogle swoje zapotrzebowanie kaloryczne?


tutaj masz filmik z treningu w domowych warunkach praktyczni ebez sprzetu

http://pl.

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
tak .. zapotrzebowanie to 1800kcal ... dzieki za filmik ... jakie BCAA zatem mi polecicie? tak do 50zł MAX
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon

Następny temat

kreatyna , ladowanie???

Wiecej