SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak ułożyć dietę..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 848
a co mam z tą oliwą robić? do czego wrzucać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
ja z miarki w siebie wlewam ;) nie jest tak zle

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2010-05-06 10:50:10

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 848
ale do czego?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Odmiez ile masz tam wypic oliwy i poprostu wypij bez niczego ;) tak jakbys kielona walil

#edit najlepiej po sniadaniu albo po kolacji

Zmieniony przez - Przesta w dniu 2010-05-06 11:16:30

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 848
a co daje ta oliwa? bo nie wiem czy to przełkne xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 848
wystarczy łyżka stołowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Zalezy ile masz tluszczy w diecie , musisz ich troche miec wiec jak masz ich malo to mysle ze 20-30ml oliwy dodatkowo powinno byyc i do tego jakies orzechy ziemne abo wloskie(garsc).Tluszcze musza byc w twojej diecie inaczej ani rusz ;)

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 848
no ok, a czego nie moge jeść? jakies snickersy itd można czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Prosty44 zamiast zadawać takie pytania przeczytaj choć jeden temat w całości. Oliwa i inne tłuszcze w celach głównie zdrowotnych mają wiele korzyści.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Slodyczon i cukrom stanowczo mowimy nie jezeli chodzi ci o tak zwana "dobra mase" W snickersach i tych innych gownach jest masa konserwantow i one by zrujnowały twoja diete ;) Tak jak s.m.p.a powiedzial , poczytaj troche bo ja nie jestem chodzaca encyklopedia ;) mysle ze tutaj jest duzo wiecej osob ktore sie postaraly i dobrze objasnily co mozna a co nie ;) Poszukaj a znajdziesz

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaparcia/wzdęcia - dieta

Następny temat

Dieta na masę - do sprawdzenia (66 kg)

WHEY premium