SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to zrobic?kobieta 40lat cel schudniecie!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
Witam
Mam taki cel a mianowicie zeby pomoc pani z ktora pracuje. Mowi ze probowala duzo diet i rzadna nic nie pomogla ale wiecie jakie to byly diety typu pol filizanki kawy i pol jablka np rano itd nie miala diety prawidlowej. Nie wiem jak sie do tego zabrac i od czego zaczac moze najpierw tak:
styl zycia raczej siedzacy siedzaca praca zero ruchu poza praca neiwiem czy bedzie biegac np 3 razy w tygodniu bedzie ciezko ja namowic taki len to jest
waga hmm nie pytalem bo mi glupio jak weszlismy na ten temat to malo sie nei poplakala to jest jej opowazny problem mimo ze nie jest az taka gruba wazy z 65kg no moze 70kg
hmm co tu jeszcze raczej odzywki i suplementy nei wchodza w gre typu karnityna witaminy i ziola jak najbardziej
za pomoc w temacie SOGI oczywiscie i wdziecznosc

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75926 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754265
https://www.sfd.pl/temat174611/

Bieganie jak najbardziej lub rowerek stacjonarny. Namow ją. W linku masz wszystko co trzeba.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100
Mysle ze bardzo pomocny bedzie tutaj artykuł z miesiecznika ktory pozwole sobie zacytowac
cyt
"Imię: George
Nazwisko: Cassuto
WIEK 43
Zawód: nauczyciel
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Knoxville, USA


BALAST. Cassuto zmienił pracę i zamiast nauczania w szkole, zaczął pracować w domu. Siedzenie non stop przed komputerem i zbyt dużo przekąsek w czasie stukania w klawiaturę sprawiły, że waga wzrosła o 25 kg. ZMIANA. Będąc królikiem doświadczalnym w zadaniu domowym córki, notował wszystko, co jadł i ile to miało kalorii, oraz to jak wyglądał jego tryb życia. "Chociaż eksperyment trwał tylko 2 tygodnie, zrzuciłem 2,5 kg i postanowiłem to kontynuować" - mówi Geroge. METODA. Cassuto założył, że liczba przyjmowanych kcal nie przekroczy 2500 dziennie i będzie jadł co najmniej 100 gramów protein. Zapisywał swoje posiłki, trening, myśli i to, jaki danego dnia miał humor. Śniadanie składało się z kanapki z masłem orzechowym, kawy i parówki drobiowej. Lunch to sałatka, kawałek indyka, ser i kawałek razowego chleba. Pod koniec pracy zamrożony jogurt, a na główny posiłek mogły być gotowane na parze warzywa, ziemniak, pierś kurczaka. EFEKT. Tętno spoczynkowe George'a spadło do 53, a obwód w pasie zmniejszył się o 15 centymetrów, co na wadze oznaczało 23 kg mniej. Zwiększyła się za to sucha masa mięśniowa i ogólna wytrzymałość."

Wyglada to moze jak bajka ale jednak bardzo pomocne jest zapisywanie posiłkow oraz liczenie kalorii trzeba sie tylko ograniczyc do jakiegos przedziału kalorycznego w tym przypadku jest to 2500 kcal. Trzeba przeanalizowac mniej wiecej zapotrzebowanie swojego organizmu oraz aktywnosc fizyczna.

Moj znajomy ważacy 160kg w ciagu krotkiego okresu czasu schudł 20 kg przy jego wadze bylo to bardzo widoczne, zupełnie inny czlowiek. Jednak musze przyznac ze cierpliwość i wytrwałość to podstawa bez tego nie da sie osiagnac zamierzonego efektu.

Tak oprocz tego jezeli ma ta pani malo ruchu bo napewno aktywnego trybu zycia nie prowadzi proponuje dlugie spacery to napewno nie zaszkodzi a nawet pomoze :)

--------------------------
pozdrawiam _benelos_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
podej jej tom stone tu wszystko znajdzie co jej potrzeba

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
zakrześ ona nie ma netu a pozatym chce jej sam wszystko ulozyc
zastanawiam sie czy przelicznik:
1. mnozymy wage x 24 godziny = podstawe zapotrzebowanie kaloryczne (BMR)
2. BMR x 0,9 = poprawny BMR dla kobiet
3. poprawiony BMR x wspolczynnik aktywnosci = dzienne zapotrzebowanie kaloryczne
jest ok??? bo nei slyszalem o takim wyliczalem zawsze innaczej

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ok tylko w tym wieku to chyba jeszcze ma się wolniejszy metabolizm ale sprubuj tak

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Układnaie diety

Następny temat

syf w jedzeniu

WHEY premium