SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to z tym cyklem i odblokowaniem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 752
Witam forumowiczów,
Mam pytanie w związku z zastosowaniem metanabolu i odblokowania się.
Czytając opinie na ten temat można odnieść różne wrażenia, niektórzy odradzają, a niektórzy mowią, że 100 metki to nic i jednorazowe zastosowanie takiego cyklu plus odblokowanie i trochę witaminek itp nie jest zupełnie groźne.
Ale do rzeczy... spójrzcie proszę na mój profil i doradźcie czy zabrać się do tego cyklu, chcę również dodać, że ciężko mi się robi masę... kosztuje mnie to wiele wysiłku... diety jako takiej nigdy nie miałem ale starałem się jeść dużo bogatych w różne różności produkty :)
Jeśli już ktoś się przychyli do tego pomysłu to proszę również o rozpis tych dodatków do mety, witaminek i jak to wszystko ma wyglądać zeby sie odblokowac i zminimalizowac skutki uboczne.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
Dlatego ci mase ciężko zrobić bo nie masz diety.Proponuje ci odwiedzić dział odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
z odblokiem to zalezy od genetyki, ale wskazane jest odblkowac sie po kazdym cyklu. W twoim wypadku listek clomidu starczy w zupelnosci. Kup sobie zestaw witamin, hepatil ktory wezmiesz po cyklu zeby zregenerowac watrobe.
I bierz mete 15 mg dziennie czyli 3 tabletki na dobe w odstepach 4-5 godzin oczywicie po posilku.
Clomid po cyklu 1 tabl przed snem. Witaminki wiadomo wg zalaczonej ulotki.
Mozesz do cyklu dolaczyc cynk zeby zminimalizowac retencje wody (tzn zebys mial mniej wody w miesniach dzieki czemu pozniej mniejsze spadki) i troche tez pomaga na cere. "Zinkas Forte" powinien byc odpowiedni, 1 tabl przed snem podczas cyklu (na pusty zoladek).
Na wszelki wypadek zeby ustrzec sie przed ginekomastia mozesz kupic nolvadex i zaczac go brac w dawce 1 tabl dziennie jesli zaczna sie swedzic sutki. To chyab tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12744
15mg (3tab) metki dziennie, zaczynasz o poranku po śniadaniu, dorzucasz co 3/4 godziny (staraj się najpierw coś zjeść, a po tym zarzyć metke)

Do każdej tab metki 70mg sylimarolu.

Do tego - Zestaw witamin (1 do śniadania, jedna po treningu), Wit C (do posiłku przedtreingowego i potreningowego), Tran (śniadanie i posiłek potreningowy), Magnez i Wapń no i możesz Cynk (przeciw zmniejszeniu retencji wody, i występowani ginekomasti)

6 tab Clomidu starczy, niepotrzebny listek. 100 tab stłumi prace Twoich jąder, a nie zablokuje Ci je.

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 752
czyli mam rozumiec ze pospolity dzien ma wygladac w ten sposob: ;)
3tab metanabolu polskiego (piramidka wyszla z mody czy jak ? xD, jak nie to jak ja ustawic zeby bylo optymalnie?)
1 tab wit c
1 tab wit b6
1 tab wit b12
1 tab tranu
1 tab magnez
1 tab wapn
2 tab cynk
oraz tabletka sylimarolu do kazdej tabletki metki... (polykana rozumiem razem z metka)

i pozostaje jeszcze clomid... kiedy go brac? po cyklu? codziennie jeden przez 6 dni czy jak?

rozwiejcie moje watpliwosci do konca koledzy forumowicze, z gory dziekuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2317
Wszystko ladnie, tylko z tym cynkiem to zalezy jaki masz. Jak masz "zinkas forte" to mysle ze jedna na noc przed snem wystarczy.
Clomid bierzesz po cyklu. Jesli chodzi o mete to dzien po ostatniej tabletce mety. 1 tabletka clomidu rowniez wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Mozesz do cyklu dolaczyc cynk zeby zminimalizowac retencje wody (tzn zebys mial mniej wody w miesniach dzieki czemu pozniej mniejsze spadki) i troche tez pomaga na cere


Cynk na retencje wody

tu lepsze...
przeciw zmniejszeniu retencji wody, i występowani ginekomasti

Cynk przeciw ginekomstii.



Coraz lepiej w tym dziale jest

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2006-05-22 17:55:37

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Kasa powstają nowi pseudoznawcy - mam zasade, że jak nie jestem czegoś pewien to siedze cicho.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
świeta zasada//

It's kind of fun to do the impossible.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nolwadex przyczynia sie do powatania raka prostaty?

Następny temat

kreatyna + tussi

WHEY premium