SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to teraz wszystko poukładać?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 268

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 84
Witam! Planowałem pół roczny cykl. Leciałem sobie 3 miesiące na cypionacie, dawka 300mg e5d. Postanowiłem wypróbować środki z innego źródła. Zamówiłem cypio + npp (chciałem dorzucić je), a w paczce dostałem jedynie anapolon.. Wkurzyłem się niemiłosiernie, czekałem długo na paczkę która miała być w dzień w który miałem robić kolejnego strzała, a przyszła 7 dni po ostatniej iniekcji. Wydałem na niego więcej niż powinienem, a z reklamacjami nie chciało mi się bawić. Postanowiłem zaczerpnąć trochę wiedzy i jako że nie miałem już ani grama teścia w domu to wszedłem na tego antka. Dawka nie duża, jedynie żeby nie być całkowicie na off. Biorę 50mg ed, i aktualnie czekam na wysłanie mi cypio z mojego zaufanego, poprzedniego źródła. Planuje polecieć na antonim 4-5 tyg, nie dłużej. Pierwsze dwa tygodnie w dawce 50mg ed, a kolejne 75ed. Testosteron zarzucę z powrotem jak już tylko go dostanę. Jestem przygotowany na dużą retencje i zejście dużej ilości wody ze mnie po odłożeniu antka. Po tym cztero tygodniowym kontakcie planuje leciec sobie na cypio 375mg e5d+npp 100mg e3d. Takie rozwiązanie będzie okej? Czekam na wasze sugestie i pozdrawiam.

1. WIEK: 21
2. WAGA: 88
3. WZROST: 170
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 120
-udo:
-talia:85
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata z przerwami
6. DIETA:
-białko: 200g ed
-węglowodany: -
-tłuszcz: -
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2 cykle cypio, enantat. Dawki 250-400mg
8. TRENING: Hipertroficzny
9. CEL CYKLU: Masa mięśniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Cykl trwa, leci 3 miesiąc
11. POZIOM BF%: 14-15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Mezo/Endo
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Słabe, jedynie klatka piersiowa
15. PPM (podstawowa przemiana materii): Standardowa
16. WYNIKI SIŁOWE: (aktualnie nie robie maxów z racji na kruche stawy, stosuje treningi hipertroficzne z większą intensywnością)
-klata: brak mobilności barku, teraz jedynie wykonuje wyciskania w postaci pompek z dodatkowym ciężarem. 2 lata temu gdy mogłem to leciało 100kg
-martwy ciąg: 2 lata temu 200kg siadło
-przysiad: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Antek bez diety badań leków, będzie grubo.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 84
Jeśli chodzi o dietę to opiera się ona głównie na nabiale i mięsie. Jem czysto, słodyczy oraz cukrów nie ruszam od długiego czasu, tak samo soli albo przypraw z racji na zatrzymywanie wody w organizmie, ale do tej pory wyliczałem sobie jedynie białko i zawsze ładnie to szło, nawet na redukcji. Jeśli powinienem teraz to zmienić w momencie gdy jestem na tym antku to jestem w stanie od dziś to zrobić, w kwestii jedzenia i nawyków jestem wobec siebie bardzo rygorystyczny, i potrafię wszystkiego sobie odmówić albo wszystko zjeść dla formy.
@edit
Ogólnie chciałem się dowiedzieć czego mógłbym się teraz spodziewać, jak i co bym mógł zrobić aby dobrze to teraz poprowadzić. Jestem otwarty na wszelkie sugestie.


Zmieniony przez - KamilGW1999 w dniu 2020-12-21 15:33:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ogarnij badania teraz przed wejściem na test/npp. Później za ~3 do 5/6tyg zależy jak reagujesz na soki w poprzednich cyklach. Nie wiem czego możesz się spodziewać pytanie do wróżki. Lepiej planuj cykle to na pewno. Hcg ia odbloki ogarnij też żeby też n na koniec nie miał cyrków.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 84
Teraz w piątek mam pójść na badania, a npp wraz z test c wpadło już w moje ręce. Planuje przetrzymać je do momentu, gdy będę wiedział jakie są wyniki, czyli gdzieś do nast. tyg. Czy dobrym rozwiązaniem będzie wejście ponowne na testosteron, a dopiero pod koniec styczności z antkiem dorzucenie npp, czy może npp mogłoby już od przyszłego tyg. startować? Planuje pod koniec zabawy z antkiem zwiększyć też dawki testo aby zminimalizować straty. Zostawić to tak jak zaplanowałem, czy npp mogłoby szybciej wjechać? Oczywiście po całym cyklu leci odblok, to rzecz obowiązkowa, a w każdej chwili mogę załatwić też letrozol, gdyby coś się działo.



Zmieniony przez - KamilGW1999 w dniu 2020-12-23 11:14:47

Zmieniony przez - KamilGW1999 w dniu 2020-12-23 11:15:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl ciąg dalszy

Następny temat

Jak zbić E2

WHEY premium