SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest z tym chlebem kilka pytań.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Witam od xxx lat jestem nauczony jeść chleb i mam takie pytanie odnośnie właśnie jakże tego dobrego jedzenia ( b.lubię ) dlaczego każdy tak chleb odradza ? Tzn sporo osób. Ja np. nie wyobrażam sobie dnia bez chleba z np. kurczakiem. Kupuję chleb pełnoziarnisty z słonecznikiem razowiec o niskim IG i co w nim złego ? Smakuję b.dobrze czy to do jajecznicy czy do kurczaka. Rozumiem unikać białego chleba ale razowca ? lub orkiszowego ?


W dzisiejszym świecie wydaje mi się , że im więcej się czyta tym więcej głupot w głowie ? A tuńczyk zawiera rtęć to go nie jedźcie a to makrela coś zawiera a to sramto tamto. Nie sugeruję się kumplem ale on trenuję wcina ( uczy się wiec czasu mało ) serki danio , jogurty , kanapki z serem i rośnie zdrów.

Czy to aż tak na zdrowiu się odbija jedzenie chleba ? U mnie każdy go je. Może mi ktoś wyjaśnić ? W dzisiejszych czasach to chyba nic pewnego nie jest ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Razowy jest ok, białego trzeba unikać. chociaż bądźmy szczerzy, ludzie jedzą biały chleb całe życie i nie poumierali przedwcześnie, tak że nie ma co płakać;) A to, że tu na sfd są tacy prosi, którzy broń Boże nawet razowca nie zjedzą, tylko ryż brązowy, całe lata na suplach a wyniki jak u niedożywionego ektomorfika, to już inna sprawa;) Jedz razowca śmiało. Ale ten temat o pieczywie przewinął się już wiele razy, wystarczy poszukać zamiast zakładać tysięczny z tym samym problemem;)

Jak już szukasz informacji, to czytaj arty podwieszone, te pisane przez moderatorów, szukaj nowości w Dziale: badania naukowe. Nie sugeruj się wypowiedziami nastoletnich zapaleńców, którzy poza siłką i przysypianiem w szkole nie mają nic do roboty, a nawet sexu boją się uprawiać, żeby teścia nie stracić;)

Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2012-08-20 19:49:57

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
No ale wiesz jakby nie patrzeć to 50% żywności trzeba wykreślić a w tym i chleba. A bo mąka nie ta a bo dodatki w chlebie...a gdzie teraz dodatków nie ma ? Ja tylko tak chciałem zapytać aby mieć jasność . Nie masz np. kumpli co wcinają chleb lub piją jogurty ( które również są wykreślane ). Ja nie sugeruje się innymi ale mogę szczerze napisać , że mam ziomka co je chleb różnej maści i pije nabiały w sensie jogurty itp i gites idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Wiesz, ja mam ziomka który je 2 posiłki dziennie, zażera mrożoną pizzę i zupki chińskie, a będąc sredniego wzrostu ma 75 kg wagi i kratę na brzuchu. Oprócz obserwowania swojego ciała są pewne stałe zasady żywieniowe, których stosowanie owocuje takimi, a nie innymi skutkami. Po prostu: jeśli Tobie nie idzie na żarciu domowym, przerzuć się na liczenie kcal i jedzenie pakerskie. Nie działa dodawanie węgli? dodaj tłuszczy/ Nie pomogło obcięcie węgli? Tnij tłuszcze itd. w koło macieju;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 1602 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26486
A ja powiem iz mam qumpla który macha 2-3 browarki dziennie i daje rade wszystkim na siłowni . Sylwetk tez ma super, zupełnie nie lapie tłuszczu a ma juz 26 lat. Jednak genetyka to podstawa niestety, tego juz nie polepszymy ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Wszystko zależy od bilansu kcal, może on oprócz tych browarków w domu je tylko 8 kanapek?;) wiesz, sąsiadka, starsza pani, zachwycała się apetytem swojego zięcia, jak to on pałaszował obiady przyniesione przez nią. Tyle że te obiady były w sumie jedynym pełnym posiłkiem jaki tenże zięć zajadał dziennie, a pracował przy wycince lasu. Więc dopóki nie żyjemy z tą osobą i nie zmywamy za nią naczyń po 6 obiadach, nie sądźmy z góry, czy ktoś rzeczywiście jest fenomenem, czy może żre kreatynę zapijając mlekiem;)

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Tomek20129
No ale wiesz jakby nie patrzeć to 50% żywności trzeba wykreślić a w tym i chleba. A bo mąka nie ta a bo dodatki w chlebie...a gdzie teraz dodatków nie ma ? Ja tylko tak chciałem zapytać aby mieć jasność . Nie masz np. kumpli co wcinają chleb lub piją jogurty ( które również są wykreślane ). Ja nie sugeruje się innymi ale mogę szczerze napisać , że mam ziomka co je chleb różnej maści i pije nabiały w sensie jogurty itp i gites idzie.


Wiesz szczerze to mnie też to śmieszy... bo ryba ma rtęć, bo jogurt to przetworzony a jak wpiep***** kuraka z biedry, który po kilku tygodniach idzie do uboju to jest ok ;) To on na pewno chemii nie ma, już nie mówię że kurak ten jest suchy jak diabli a jajka to oczywiście pierwsza klasa ze sklepu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ten kurczak czasem pewnie jest 2x myty zanim my go zjemy :) czasem te piersi są tak nienaturalnie przerośnietę , że hoho :) ale wiesz coś trzeba jeść i wiadome , że do kuraka tak nikt się nie doczepi jak do np.tuńczyka czy innych produktów bo jest jedzony na skalę światową i każdy na siłowni go je.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę (Carb Cycling)

Następny temat

Dieta - czekam na porady

WHEY premium