SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Cześć

Od pewnego czasu nurtuje mnie pewna rzecz mianowicie czemu kiedyś rosłem lepiej? A więc zacząłem moją przygodę z siłownią około 14 roku życia. Ćwiczyłem bez żadnej diety codziennie te same ćwiczenia , trening dzień w dzień praktycznie, a mięśnie rosły jak szalone!!! Robiłem po 20+ powtórzeń w 3-4 seriach, małymi ciężarami. Ćwiczyłem tak około 6 miesięcy efekty ekstra. Potem czapłem kreatynę i miałem już rozpisane treningi lecz nadal brak diety. Od około 2 lat ćwiczę już dużoo lepiej dieta jako taka była , a teraz jest bardzo dobra (ustalona pode mnie) , a efekty, co prawda są, ale nie tak zadowalające jak w wieku młodzieńczym (choć nadal jestem młody);D Zachodzę w głowę jak to jest, że tak bezmyślnymi treningami efekty były tak zadowalające. Może mam się przerzucić na taki plan jak w wieku 14 lat?? Może mam taki organizm, że woli wlaśnie być trenowany w ten sposób, ale sczerze w to wątpie, bo przecież to przeczy różnym zasadą, przecież regeneracja i dieta to podstawa. Co o tym myślicie??

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 390 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2284
Na poczatku zazwyczaj tak jest , że ćwiczysz byle jak , a mięsnie i tak rosną . Zbiegiem czasu jest coraz trudniej i bez odpowiedniego treningu i diety , zapomnij o przyrostach .

"Nie walczysz - przegrywasz ,walczysz - wygrywasz lub przegrywasz .Wybieram to drugie "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jasne, ze początek to zupełnie co innego niż po kilku latach treningów

jednakże abyśmy mogli dobrze ocenic owe efekty należałoby abyś wypełnił ankietę- dobrze by było jakbyś też obok- tam gdzie pamiętasz- wkleił jakieś początkowe wymiary, pomiary siłowe itp...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbiera na wymioty

Następny temat

Trening 5x w tyg cel: masa priorytet: biceps

WHEY premium