SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to brać? Pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2091

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1820
Cześć. Ćwicze od 3 miesięcy, robię masę. Chce zaczsc brać odżywki, ale nie wiem jak. Mam: kreatynę, bcaa, pro whey shake i serius mass wszystko firmy olimp. Nie wiem kiedy i w jakich dawkach mam to brać. Liczę na Waszą pomoc,dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ok, mysle, ze wszystko zostalo juz wyjasnione i wytlumaczone, zbedny spam pousuwalem by byla jasna odp na zadane pytania, a watek zamykam

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
Kreatyna 5g dziennie przez 8 tygodni
Bcaa po treningu 10g
pro whey jak i serius mass tak jak braki w dziecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1820
Kreatynę po 5g ale kiedy? Bcaa w dnt nie brać, tak? I tak samo z pro whey i serius mass, kiedy to brać?
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 99
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
QbiX89
bcaa w trakcie treningu -.- 1g kreatyny na kilogram ciala ja p******e. Ludzie nie doradzzajcie jak macie 0 pojecie.

Bialko i gainera jak juz mowilem wedlog brakow w diecie!!!!! ostatecznie gainera po treningu a bialko przed snem moze cos Ci to da.
Kreatyna i bcaa tez po treningu. Cala filozofia.




https://www.sfd.pl/BCAA_vs_EAA__a_timing_!-t750889.html





_______________________________________


Co do autora tematu, to jednak wypadałoby sie zastanowić czy z tak krótkim stażem jest Ci potrzebny zestaw supli


Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-10-09 10:24:27

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1820
Wiem, że jest to dla Was banalnie proste, ale zapytam żeby się upewnić. Wiec w dni nie treningowe kreatynę 5g i bcaa 10g zaraz po przebudzeniu, serius mass w ciągu dnia. Z racji tego, że nie zawsze mogę zjeść normalny posiłek. W dni treningowe przed treningiem bez prochów, a bezpośrednio po treningu 5g kreatyny, 10g bcaa i serius mass. Zrezygnuje jak na razie z pro whey gdyż serius mass dostarcza mi trochę białka. Czy tak jest okej?
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1820
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

beta alanina od hi teca, kreatyna od universala i bcaa od activlaba

Następny temat

Co na początek?

WHEY premium