SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szybko przytyć?? POMOCY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 423
Witam.
Mam problem jestem bardzo chudy. Jem nawet dużo ale to nic nie pomaga. Miałem zacząć brać sterydy ale mam 15 lat i za bardzo zniszczyło by mi to zdrowie.
Nie chce żadnych tam mięśni tylko troche więcej ciała.

Może polecacie jakieś odzywki...brałem gainera ale strasznie mi to nie smakowało. Zastanawiam się nad kreatyną ale nie wiem bo się wogóle na tyn temat nie znam.
I najlepiej było by jakby to coś było w tabletkach...bo z tego co patrzyłem kreatyna jest w tabletkach tylko nie wiem czy pomoże.

Pomożcie porosze was...pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272
a moge jeść sam ryż czy musze np z sosem żeby to przyniosło jakieś efekty?

Zmieniony przez - razorekor w dniu 2008-10-19 12:35:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
Polecam częste wizyty w MC Donaldzie jeżeli umiesz czytać to możesz podwieszone posty przeczytać, ale nie sądzę, że będzie Ci się chciało. Powodzenia w zdobywaniu fatu

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 423
Chce tylko żebyście mi napisali co najlepiej brać....kreatyne?? Jeśli tak to jaką??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ćwiczysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 423
Tylko hantlą 5 kg miałem sobie kupic 10 kg ale brak kasy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
****a na hantla nie masz pieniedzy,o cwiczeniu i odzywianiu nie masz pojecia ale za sterydami to sie rozgladasz...


ile masz lat?bez cwiczenia i odpowiedniej diety nic ci nie pomoze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 423
15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
jak narazie jedz zdrowo,jedz duzo warzyw,staraj sie jesc jak najmniej przetworzoną żywnosci i tyle.(możesz stosować sie do 10 wskazowek zywieniowych,ktore znajdziesz w postach podwieszonych)
jak dorośniesz (i fizycznie i psychicznie)weźmiesz się za poważny trening i dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 423
Ale ta kreatyna nie pomoże??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
Najlepeij kratyne olimp 300 kap... ale zeby przyrtyc musis organizm potrzebowac jak najwiecej bialka,weglowodanow,oraz tluszczu... np jedz jajka, ryze, biale mieso, i najlepeij przed snem... a jak masz takie problemy to kup sobie chele MZB oraz kreatyne olimp... ale zeby przytyc trzeba cwiczyc logiczne... a jak nie masz taki zamiarow to radze jak najwiecej bialka,weglowodanow,oraz tluszczu i jesc 6 posilkow na dzien... przed snem taka porządną kolacje... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
nie.tyje się od nadmiaru kalori w diecie a nie od pudełeczka kreatyny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

Białko serwatka - proszę o porady !

WHEY premium