SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szybko przytyć?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 dni Przeczytanych tematów 12
Siemka, z góry sorki jeśli nie ten temat ale nie jestem w temacie co do tego forum i to mój pierwszy post. A więc tak..
Mam 19 lat, choruje na politoksykomanie, od 16 roku życia mam duży problem z zażywaniem sporej ilości narkotyków, głownie amfetaminy i innych rzeczy, praktycznie wszystkiego. Chciałbym przytyć chociaż 10/15kg, i problem w tym że jem dosyć sporo, ale nie regularnie, bo czasami zdarza się że lecę na prochach i 3 dni jestem bez jedzenia.. dieta bądź jakie kolwiek anabole miło widziane, jestem w stanie ogarnąć wszystko jeśli chodzi o anabole
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7799 Napisanych postów 80210 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 678117
Zacznij od terapii . Anabole nic nie zmienia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22812 Napisanych postów 15947 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 257601
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 23737 Napisanych postów 21849 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 361966
to trzeba się leczyć, a nie szukać drogi zastępczej towarzyszącej trybowi życia, dziwne że mając świaodmosć swoich problemów nie starasz się z nich wyjść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19699 Napisanych postów 68947 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 567280
Szukaj porady u lek/psychoterapeutów odnośnie nałogu. Co do odpowiedniej diety poradź się dietetyka.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4940 Napisanych postów 68938 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 709866
W przypadku leczenia, sugeruję wybrać się do specjalisty w tym kierunku, skoro jak sam piszesz, masz z tym problemy. Inaczej niestety nic nie osiągniesz w kierunku zamiany sylwetki.

Nie da się się niestety szybko przytyć. Trzeba czasu i cierpliwości. Solidny trening siłowy i dobrze dobrana dieta. Zapraszam do odpowiednich działów w tym kierunku:

Odżywianie:

https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html

Trening dla początkujących:

https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Guz przysadki mózgowej

Wheya