SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szybko dodawać kalorie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
Chciałam trochę przytyć i zaczęłam dodawać 200 kcal codziennie, czy to nie za szybko?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
@OzzyMG dzięki za pomoc :) wszyscy mi mowia co innego dodaj od razu, dodawaj 100 tygodniowo, i mam juz metlik w glowie, a tu prosta odpowiedz... dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
Możesz nawet 300 kcal dziennie więcej jeść niż Twoje dzienne zapotrzebowanie ;) To już sprawa indywidualna jednym wystarczy dodać 100 kcal by nabrać masy a innym potrzeba 600 by w ogóle zaczęli tyć. Zacznij obserwować swój organizm jeśli będzie coś nie tak to zmniejszysz lub zwiększysz kcal
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
@yoda12 ale jak szybko dodawać? dodam ze moje zapotrzebowanie jest meeega niskie bo jestem strasznie chuda i nie mam jak być aktywna :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
nie rozumiem o co chodzi z tym ''szybko dodawać'' a jakie masz zapotrzebowanie dzienne kcal? Najlepiej jakbyś wypełniła ankietę będzie mi i innym użytkownikom łatwiej pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
czy codziennie 200 czy moze co tydzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
Jeżeli masz np 2000 dziennego zapotrzebowania kalorii to dodajesz do tego 200 czyli masz razem 2200 kcal dziennie i następnego dnia nie dodajesz kolejnych 200 kcal tylko cały czas spożywasz 2200 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
ale chodzi mi o to, że musze jeszcze dodać ok 500 kcal (moje zapotrzebowanie to 1550) i jak często dodawać to 200? co dziennie, co tydzięń itd,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
tylko raz dodajesz i obserwujesz czy tyjesz czy nie jeśli nie to np dodajesz kolejne 100 kcal. Twoje zapotrzebowanie to 1550 kcal czyli dodajesz 200 i masz 1750 kcal i tyle spożywasz i obserwujesz czy tyjesz jeżeli nie tyjesz to spożywasz codziennie 1850 kcal i dalej obserwujesz czy tyjesz a jeśli tyjesz to już nie dodajesz tylko utrzymujesz ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
ok, dzieki a ile dni czekać aby zobaczyć? Bo jak na razie mam potwroną niedowagę i wręcz nie moge nie przytyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 159 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1021
nie ma za co hm... np zważ się teraz i za 2 tygodnie wejdź na wagę i zobacz czy ważysz więcej, skoro masz niedowagę i ciężko Ci przytyć to być może jesteś ektomorfikiem czyli musiałabyś mieć dietę wysokokaloryczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
niestety nie do końca ektomorfik... problemy natury psychicznej z okresu dojrzewania... na szczescie wyleczone :) ale cialo zostało na wychudzeniu wiec staram sie je jakos przywrócić, BARDZO dziękuję za pomoc :) Myślisz ze jak dodam jutro 500 to za dużo czy ok? Potem juz zostane na tych 2000-2200 i sprawdze wage za tydzzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

17 lat i odchudzanie, moze jakis spalacz?

Następny temat

Cheat dayS ( 2 razy w tygodniu )

WHEY premium