SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stracić brzuch ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
hej mam 12 lat ważę 40 kg i chciałbym się pozbyć mojego dużego brzucha doradźcie co mam zrobić aby się go pozbyć :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
nie no może aż taki wielki to nie jest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
Cóż mogę Ci dziecko poradzić? Postaraj się jadać jak najmniej rzeczy w sklepiku szkolnym. Jadaj tylko to co Mama w domu robi. Do tego ruszaj się dużo, czyli graj w piłę, kosza itd. W twoim wieku to chyba powinno starczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5811
Nie jedz cukierków :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
tak dla wiadomości to słodyczy prawie w ogóle nie jem :) i w szkole praktycznie nic nie jem też ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2251
W szkole właśnie musisz jeść. To pocieszające że nie objadasz się śmieciowym jedzeniem w sklepiku szkolnym, czyli batony, wafelki itd. Niemniej jednak jest to okres, kiedy musisz koniecznie jeść.
Najlepiej by było, jakbyś razem z Mamą, bo to pewnie Ona będzie komponować Twoje posiłki, przeanalizował ten artykuł https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html
Masz duży brzuch bo zapewne jadasz nieregularnie, raz jesz raz nie jesz i jak już się trafi jedzenie to dajesz ile fabryka dała, więcej niż trzeba. Druga kwestia to pewnie jadasz za mało wartościowych składników. Nie wystarczy dużo jeść, trzeba zwracać uwagę na to co jeść, a o tym wszystkim traktuje tamten artykuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20325
to chyba prowokacja

Life For Everything - Die For Nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złamana szczeka

Następny temat

jaks szybko zrzucic pare kg

Wiecej