SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stosowac tabletki T5 zion labs?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73
Mam 20 lat, ćwiczę od 3/4 lat. Mam dobra dieta. Poziom tłuszczu jakoś 18%. Chce zejść trochę z wagi na lato i przycinam w diecie węglowodany i tłuszcze a jem więcej białka i warzyw.

I własnie mam pytanko jak stosować ostatnio nabyte tabletki, mój cel to 78/80kg.

Ich skład to:

T-5:
Składniki:
-efedryna 30 mg
-kofeina 250 mg
-aspiryna 150 mg

Moje wymiary:

Wzrost
182,0
Obwód bicepsa
39,0
Obwód klatki
115,0
Obwód uda
62,0
Obwód w pasie
90,0
Waga
86,0
Obwód bioder
94,0
Obwód przedramienia
33,0
Obwód łydki
43,0

Dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Efedryna – organiczny związek chemiczny, alkaloid roślinny, pochodna fenyloetyloaminy. Znajduje zastosowanie jako lek na nieżyt nosa oraz w leczeniu niedociśnienia związanego z narkozą jak również jako stymulant, reduktor apetytu, środek zwiększający koncentrację i uwagę - przez co jest bardzo popularnym środkiem wśród sportowców oraz osób odchudzających się. Efedryna jest używana już od blisko pięciu tysięcy lat w medycynie dalekiego wschodu. Jako substancja naturalna występuje pod postacią alkaloidu roślinnego w gatunkach takich jak m.in. Ephedra sinica i Ma-huan jednakże może być też pozyskiwana chemicznie.

Warto wspomnieć że efedryna nie jest dopuszczona do sprzedaży jako suplement diety, a co więcej - znajduje się na liście zabronionych środków dopingujących WADA.

Poza licznymi skutkami ubocznymi efedryna może prowadzić również do chorób układu krążenia oraz układu oddechowego.

Stosując efedrynę warto mieć na uwadze to iż nie zawsze wpływa ona na pobudzenie jednak brak efektu pobudzenia nie jest równoznaczny z brakiem wpływu na utratę tkanki tłuszczowej. Ponadto najbezpieczniejszym oraz najefektywniejszym sposobem stosowania efedryny, jest długotrwałe przyjmowanie tego środka. Cykliczne stosowanei efedryny może doprowadzić do poważniejszych skutków ubocznych niż jej ciągłe stosowanie przez dłuższy okres czasu.

Najczęściej stosowanym schematem jest branie efedryny dwa razy dziennie w porcjach po 20-50 mg. Przyjmowanie efedryny należy zacząć od połowy zalecanej dawki przez kilka dni, aby nie potęgować skutków ubocznych i przyzwyczaić organizm do jej działania.

Efedryna jest jednak ekstremalnym środkiem, zakwalifikowanym w świecie sportu jako doping. Z tego powodu nie zaleca się stosowania jej, a już na pewno nie przez amatorów. Co więcej, podstawą do spalania tkanki tłuszczowej jest odpowiednia dieta i cierpliwość - tymbardziej w przypadku stopnia zatłuszczenia powyżej 12%. Warto najpierw wypróbować działanie o wiele bezpieczniejszych suplementów takich jak chociażby Burn4All Extreme które mogą również dać świetne efekty przy odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
30-45 minut 1 kaps. przed wysiłkiem fizycznym. Z czasem jak się organizm zaadoptuje możesz zwiększyć do 2x1 w odstępie ok. 8 godzin.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73
Ok rozumiem

A w dni ktore nie cwicze?


Zmieniony przez - Janek_Dzbanek w dniu 2016-05-15 12:32:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
w dnt sa rozne szkoly, jedni biora termogeniki, inni nie.
jednak co do produktu jaki sobie wybrales z tym poziomem BF uzycie T5 bedzie niestety blednem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263125
jw poziom tluszczu dosc spory, nawet jak na lajtowe spalacze, a co dopiero te mocniejsze
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
na opakowaniu powinno być napisane dawkowanie jeżeli nie masz to już uświadamiam :

Dawkowanie 1-2 kapsułki, 40 minut przed treningiem Uwagi: -nie stosować jeśli masz problemy z sercem -trzymać z dala od dzieci -przyspiesza puls serca Produkt zawiera mieszankę, która działa niesamowicie na spalenie niechcianego tłuszczu, dodaniu niezliczonej ilości energii, oraz bardzo dobrym sposobem na pełne skupienie.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja osobiście biorę spalacza codziennie. Rownież w dni nietreningowe. Tak samo jak w treningowe. Pierwsza porcja na czczo, druga po 6-8h. W DNT przydają się, no często hamują laknkenie, dodają energię (szczególnie t5), a na redu często jej brakuje, a i w tle coś tam na pewno działają.
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
na mnie t5 osobiście nie działał podczas testów. Hellfire kopało super , ale ja mam lipną reakcje na ECA,wielu mocno chwali ten środek, więc musi być dobry. Wszystko uzależnione od organizmu.
Najlepiej przetestować na sobie 1 caps przed treningiem tak 30 minut, jaka będzie reakcja, przed,w trakcie i po treningu, potem można myśleć o 2 caps.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73
Dziekuje za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
gienus, ile kaps próbowałeś? Z T5 jest ten problem, że kapsy są często bardzo nierówno sypane. Jedne kopią bardziej, inne mniej. Ale tak jak piszesz, każdy też inaczej reaguje. Ja po ok. 2-3 tygodniach nie czułem doraźnie zbytnio doraźnego pobudzenia, ale wydolność i energia cały czas sporo na plus. Więc działał, tak jakby w tle.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 678 Napisanych postów 6777 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66823
tolerancja na efke bardzo szybko się wyrabia i błęde jest stałe podbijanie dawki to że nie daje kopa że wszystkie włosy dęba stoją nie oznacza że nie działa

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vpx Redline Ultra Hardcore - Kofeina

Następny temat

kreatyna Ostrovit dobra jakościowo czy kupić coś innego

WHEY premium