SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak stosować bcaa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
Witam, kupiłem bcaa. Mam też przed treningówkę i nie wiem jak mam to łączyć. Czy dobrze będzie wypić razem w jednym szejkerze przedtreningówke i bcaa? I drugie pytanie jakie porcje mam robić, bo słyszałem że 1-1,4g na 10kg masy ciała, a na opakowaniu jest napisane porcja 10g i w sumie zawszę po tyle brałem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
muffa chodzi mi bardziej o to żeby mnie nie przymuliło, bo na przykład jakbym wypił porcje i od razu poszedł ćwiczyć to by mnie bardzo brzuch bolał i byłbym zamulony oraz miałbym odruchy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699657
1g/10kg
może być w jednej porcji z przedtreningówką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
czyli porcja przedtreningówki+bcaa na 45min przed treningiem, a następnie porcja bcaa zaraz po treningu będzie dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
tak, pierwszą porcje nawet w czasie treningu mozesz popijac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
a mogę zaraz przed treningiem? to jest wypić na 45min przed przed treningówkę i zaraz przed treningiem wypić porcje bcaa? Pytam ponieważ na etykiecie jest napisane żeby pić 30min przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Jak wywalisz 45 minut przed przedtreningówkę to ci się wkręci jeszcze przed treningiem i będzie działać krócej podczas treningu. Co do BCAA to zależy w czym masz. tablety się dłużej wchłaniają niż proch. Dla prochu to 30 minut będzie ok + popijanie z wodą w trakcie treningu 2 dawki. Ja tam walę tuż przed treningiem przedtreningówka+BCAA potem przebrać się, rozgrzewka co trwa około 20-30 minut i w trakcie treningu popijam wodę z BCAA. Jest Git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
ja własnie nie mogę pić wody za bardzo w czasie treningu, ponieważ jest mi słabo wtedy, dlatego wolę wypić przedtreningówke i bcaa przed i potem po treningu bcaa tylko się chce upewnić w jakich ramach czasowych mam to zrobić, żeby było najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
np ok 20 min przed treningiem, jak masz niedaleko to weź sobie jak będziesz z domu wychodził, po treningu najlepiej zaraz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1570
czyli jedna opcja na szybkie wyjście to wymieszać przed treningówkę i bcaa i wypić wszystko razem na około 45min przed treningiem, a druga opcja to 45min przed treningiem wypić przed treningówkę i na 20min przed treningiem bcaa tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
moze być ale przedtreningówke wziąłbym ok 20-30min przed treningiem i bcaa po treningowo oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Panowie czy ta zabawa w te minuty ma sens?! Jakie znaczenie ma czy sie wezmie 20 czy 50 minut przed treningiem przeciez aminokwasy beda caly czas w obiegu , nie ktore osobniki zachowuja sie jak zawodowcy lub za bardzo wieza w magie odzywek i teori Czy BCAA wezmiesz 20 czy kilkanascie minut pozniej, spelnia swoja role a efekt koncowy i tak bedzie taki sam bez zbednego siedzenia z zegarkiem w rece, nie dajmy sie zwariowac

Zmieniony przez - muffa w dniu 2013-12-04 16:48:42

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przymus stosowania kreatyny ?

Następny temat

WZW "B" a S.A.W i inne odżywki

WHEY premium