SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sprawdzić zawartość białka w białku ;-)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dostałem od kolegi białko serwatki. On pracuje w piekarni i twierdzi, że to jest czyste białko, a nie sama serwatka. Nie wiem jak sprawdzić, czy to jest naprawdę takie świetne jak mi opisywał. Kiedyś gdzieś czytałem, że aby sprawdzić zawartość białka w białku, to należy ugotować i zobaczyć ile się rozpuściło. Nie wiem dokladnie jak na to patrzeć. Może ktoś z was wie jak to sprawdzić, bo nie chciałbym obżerać się jakimś świństwem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Samo bialko? He, he, he...
Nie pamietam linkow ale poszukaj w necie, te bialka byly opisane na stronach wraz z zawartoscia.

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Tak, jeżeli zaczniemy gotować to laktoza która jest w serwatce rozpuści się w wodzie, białko nie - ulegnie denaturacji i będzie sobie pływać po wierzchu zapewne. Proponuję wziąć łyżkę tego 'białka' i rozpuścić w niewielkiej ilości wrzątku.



Pomóż dzieciom: http://www.pajacyk.pl
Wystarczy jedno kliknięcie dziennie, które nic nie kosztuje

Pray for peace, train for war.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kalkulator pomocny..

Następny temat

Tunczyk ! ! ! wazne czym mozna zastapic i dlaczego

WHEY premium