SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnac ? Ktory trener ma racje ?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
Czesc wam,

Takie standardowe pytanie. Jak najlepiej schudna ?

Mam 90 kg wagi, 23 lata, 186 cm wzrostu. Cwicze 4-5 razy w tyg
Wypelnialem maly test ostatnio na podstawie tych danych i wyszlo ze mam konsumowac 2200 kalorii dziennie (6 posilkow) zdrowych. To mam obcykane. WIem ze jedzenie czesciej a mniej sprawia ze organizm nie odklada. Ale jak to sie ma do kalori to nie mam pojecia.

Osstatnio rozmawialem z dwoma trenerami.

Pierwszy: powiedzial mi abym zostawil bialko ( mimo ze ma obizony poziom fat i weglowodanow) Zebym jechal na samym bcaa i spalaczu. PLus dieta.

Drugi: potwierdzil abym bialko zaprzestal bo to izolator. Ale powiedzial ze kazde cialo dziala innaczej. I jesli bede robil cwiczenia obwodowe to tez bedzie dzialac nawet z bialkiem.

Wiec w koncu jak to jest ?

Suplementy ktore posiadam:



Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-01-30 08:52:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Martucca,
Oczywiście moja wiadomość była ironią do twierdzenia kolegi że otyłość czasami nie zależy od nas tylko jest sprawką złej przemiany materii, genów i nie wiem czego jeszcze

Zmieniony przez - KomandOficer w dniu 2013-01-30 11:03:17

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Schudnięcie jest bardzo proste, dieta + trening;)
Jeżeli chodzi o suple, niepotrzebnie dałeś komuś zarobić, ja schudłem 25kg w ciągu 5 miesięcy, pierwsze 3 miesiące stosując tylko dietę bez żadnych treningów (co oczywiście było błędem), ale schudłem i mogę powiedzieć że gruby nie jestem (95 - 70kg).
Tu po prostu nie ma filozofii, zdrowo się odżywiać i nie za dużo, trening wiadomo że dobry bo spalimy jakieś kalorie i tyle.

Wątpię żeby jakieś suple ci pomogły w odchudzaniu, wynik/sukces odchudzania to jedynie efekt twojej ciężkiej pracy a nie 2 tabletek, bo każdy by był chudy gdyby to było takie proste;)

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
Ja mam slaba przemiane materii wiec spalacze dla mnie sa pomocne.
Mozesz napisac jaki typ treningu stosowales ? Ile dni w tyg, Jaka dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skąd wziąłeś te chorobliwe bzdury na temat żywienia?
Nie mam zamiaru Cię edukować od podstaw, bo nie masz nawet szczątkowej wiedzy. I do tego jeszcze supe, a jakże... Wynocha do działu odżywianie! Poczytaj tam posty podwieszone i wtedy wróć tu porozmawiać o crossficie i paleo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
Zamiarz sie madrzyc, milej bylo by uzyskac pomoc, wkoncu taki jest forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
taki jest cel forum*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Mówiąc o białku masz na myśli z pożywienia czy odżywkę?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 108
Odzywke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale zobacz co za bzdury wypisujesz. Suple już masz, a o odżywianiu ani słowa. Zaczynasz od dupy strony. Największy błąd jaki można zrobić zaczynając odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
masz braki stosujesz, nie masz braków to nie stosujesz, proste. Nie wiem nawet co mieli na mysl trenerzy, białko=izolator, co ma izolować?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
umry
Ja mam slaba przemiane materii wiec spalacze dla mnie sa pomocne.
Mozesz napisac jaki typ treningu stosowales ? Ile dni w tyg, Jaka dieta ?


Każda otyła osoba ma słabą przemianę materii, a ty coś myślał? Że ktoś jest otyłym z powodu braku aktywności i nadużywania jedzenia?^^

Więc twoja materia, geny, itp. nie mają nic do gadania, do gadania ma twoja upartość oraz psychika, weźmiesz się za dietę którą łatwo prowadzić nie jest, i za treningi które również nie popieszczą tą schudniesz. Będziesz brał sto tabletek dziennie, i jeszcze załatwisz jakieś gadżety z tv mango to nie schudniesz.

Innymi słowy nie liczy się to ile wydasz kasy, liczy się to jak dużo cię to będzie kosztowało wysiłku.

Co do diety to byłem głupi (ale uparty bo przez 0,5 roku nie ruszyłem żadnego cukierka i innych niezdrowych rzeczy) i stosowałem "Odchudzenia na zawołanie" ,- łatwo można pobrać na jakimś chomikuj czy coś.
Ale nie polecam, bo się zagłodzisz, nie dostarczysz wymaganych wartości odżywczych, jedyny plus że schudniesz ale lepiej chudnąć w miarę zdrowo. Co do treningów to powiem że były męczące, co dwa dni rano biegałem, z biegiem czasu dodałem sobie zabawę z odważnikami i tak jakąś to szło;)

Jeżeli jesteś uparty tak naprawdę,- jutro przeznacz 1h, poczytaj podstawy o diecie, ułóż sobie dietę wrzuć ją tutaj do małych korekt i zacznij biegać/truchtać, przynajmniej 2 - 3 razy w tygodniu.

Jeżeli odpuścisz choć 1 trening biegania, lub będziesz kombinował z dietą to sam będziesz wiedział jaką masz "przemianę materie", a jeżeli jesteś uparty i żadna przeszkoda cię nie przestraszy to za góra 3 miesiące będziesz osobą o normalnej sylwetce, a przy twoim wzroście to nie będzie trudne bo masz raczej małą nadwagę.

Oczywiście bieganie można zamienić na rower, jakieś męczące aeroby, troszkę basenu, chodzi o to żeby był jakiś wysiłek, ale ja polecam bieganie bo to najlepszy sposób, jakbyś powoli nie biegał;)

Tak więc życzę powodzenia i jutro widzimy zrzutę z twojej "zakładanej diety", ułóż ją tak pod siebie żebyś nie musiał za bardzo kombinować z posiłkami, tzn. proste ogólnodostępne produkty;)

Myślę że 5 posiłków ci spokojnie wystarczy;)

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cf/redukcja

Następny temat

periodyzacja treningów - siła a wytrzymałość

WHEY premium