SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnac ? Ktory trener ma racje ?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1170 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4140
Umry ja tez chce schudnac, mam 173cm wzrostu i waze 81,5. Od wrzesnia do grudnia schudlem 7 kg. W grudniu wazylem 89kg. Moze nie patrzylem tak na diete ale nie jadlem slodyczy itp. Teraz mialem przystanek miesiac i znowu zaczlem i jak narazie po 2 tygodniach schudlem 1,5kg. Jak dostalem kilka razy opieprz od forumowiczow to jakos mi sie udalo ustawic diete, chociaz nadal nie jest znakomita. Tak naprawde prowadzic diete cud trzeba miec duzy zasob pieniezny, bo dieta kosztuje, wiesz miesko z najlepszej polki itp :D Ja biegam 3x tygodniowo i cwicze silowo 2xFBW oraz 1xCF. I jak narazie daje to efekty, a jadam dziennie kolo 2300-2500kalorii. Jak szybko schudniesz to tez zbyt estetycznie wygladac to nie bedzie. Chodzi mi tutaj o skore ktora nie zadazy za toba :P A wiec zycze ci powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KomandOficer


Każda otyła osoba ma słabą przemianę materii, a ty coś myślał?


A co to znów za ciekawostka? Osoba otyła ma z natury większą masę mięśniową niż szczupła, z bardzo, bardzo prostego (i logicznego) powodu: coś tą masę dźwigać musi. A jak wiadomo, do dzwigania potrzebne są mięśnie. Im większa masa mięśniowa, tym wyższe wartości BMR oraz większe wartości energii zużywanych do przemieszczania się w przestrzeni Jak myślisz, dlaczego osoby klinicznie otyłe chudną jak głupie wprowadzając 30 min spaceru dziennie i to w tempie żółwim?
Przyjrzyj się ludziom, którzy bardzo schudli, jakie gabaryty mają ich nogi, a zwłaszcza łydy: efekt wieloletniego dzwigania cielska.

...

umry
taki jest cel forum*

Celem forum jest edukacja, tak jak trudno wyedukować dzieciaka w szkole, ktory nie raczy do książki zajrzeć, tak samo trudno rozmawiać userem, który nie wysila się nawet do zapoznania się z podstawami podstaw, choćby w dziedzinie odżywiania.
Mod nie jest tu od odstawiania za nikogo roboty. Chcesz, żeby ktoś Ci zrobił i podał gotowca jak na tacy? To kosztuje. Kup sobie plan na potreningu.pl, ewentualnie mogę Ci podać namiary na coach-ów uznanych i polecanych przez forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
umry

Ja tam nie wiem jak schudnąć , ale przypominam o regulaminie na forum , a dokładnie o punkcie 6 - proszę nie wklejać linków do stron konkurencyjnych . - zostały wykasowane z pierwszego postu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 443 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5403
Martucca,
Oczywiście moja wiadomość była ironią do twierdzenia kolegi że otyłość czasami nie zależy od nas tylko jest sprawką złej przemiany materii, genów i nie wiem czego jeszcze

Zmieniony przez - KomandOficer w dniu 2013-01-30 11:03:17

"Zwycięzcy sie nie poddają, A ci co się poddają nie zwyciężają"

"Jedyny łatwy dzień był wczoraj"

"Odważni zwyciężają"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cf/redukcja

Następny temat

periodyzacja treningów - siła a wytrzymałość

WHEY premium