SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 128
Witam mam 15 lat, 187 cm wzrostu waze 100 kg. Chcialbym schudnac do 90 moze 80 kg.. chcialbym zeby ktos poradzil mi jak cwiczyc i jak sie odzywiac zeby dojsc do tych 90 kg (ile by to zajeło)
Mam mozliwosc siłownia w bloku (wiecie czy musi byc zgoda od lekaza ??) ;) basen = never :)
I pomożcie jakąs diete (dobra ;p) i cwiczenia mam w domu hankle (10kg) a na silke only piatek,sobota

Jesli musze uzupełnic tamta reszte to uzupełnie

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15

Waga: 100

Wzrost: 187

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wime

Aktywność w ciągu dnia: Szkola

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Wf i jazda rowerem w weken 5 km max i dziennie chodze z 3 kilosy

Odżywianie: Jem duzo i fastfood

Cel: stabilizacja aktualnej wagi

Ograniczenia żywieniowe: Nic

Stan zdrowia: Zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia piatek,sobota


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie wiem

Stosowane wcześniej diety: nic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1230
Pytanie "jak schudnąć?"

1) Fast foody = KONIEC, obżarstwa = KONIEC. Musisz dostosować się do jakieś dietki.
2) siłownia zdałaby się nieco częściej niż 2x w tygodniu no ale cóż.. nadrobisz w domu domatorem.
-Czy ta siłownia to profesjonalna jest czy coś amatorskiego w piwnicy?
3) dużo aerobów, jest to najlepszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Biegaj, skacz, uprawiaj dużo sportu itp.
4) Suplementy raczej są dla ciebie mało wskazane ponieważ masz dopiero 15 lat, choć chłopaczek z Ciebie wyrośnięty :P
5) ćwiczenia przeprowadzaj na zasadzie "dużo, intensywnie, mniejsze ciężary" chodzi tu o redukcję. Przed ćwiczeniem każdej partii mięśnia przeprowadzaj krótką rozgrzewkę, ponieważ na rozgrzane ciało lepiej budujesz mięśnie i redukujesz tkankę tłuszczową.

Dosyć już wrażeń. Bóg dał mi odwagę
Bym w siłę rósł z dnia na dzień.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 128
Siłownia w piwnicy sztanka i atlas ;p
A dietę możecie mi jakaś podać ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Witam chciał bym się poradzić jak szybko i skutecznie schudnąć.
Mam 16lat 182cm wzrostu i warze 108kg i sporo jem, a chciał bym pozbyć się parunastu kilo. jakiej diety mam się stosować i jakie ćwiczenia wykonywać np na siłowni??? odp na gg 214883
dzięki za poświęcony czas i pozdrawiam łukasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szkoła

Następny temat

moja 1 dieta

WHEY premium