SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak schudnąć i przybrać na sile?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

23

Waga

87

Wzrost

180

Cel treningowy

schudnąć i przybrać na sile

Staż treningowy na siłowni

łącznie z rok,ale dawno temu

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Profesjonalna siłownia

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wycisk-60 kg:(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Witam. Przepraszam od razu jeśli temat był już przerabiany. Mam 23 lata 180cm wzrostu oraz 87kg wagi z siłownią(domową na wolnych ciężarach) miałem kontakt jednak było to dosyć dawno, ale podstawy znam. Mam pytanie jaki trening uprawiać(aeroby+siłownia) by schudnąć(10 kg w większości brzuch), poprawić wygląd oraz przybrać na sile. Mam zamiar zapisać się na profesjonalną siłownie i chciałbym już mieć jakiś konkretny plan treningowy. Ile jeździć na rowerku, kiedy i jakie partie ćwiczyć by mieć czas na regeneracje. Co jeść czego unikać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
drogi kolego DIETA dział odżywianie .

co do treningu jeśli interesuję cię ten program proszę tu poczytać .

https://www.sfd.pl/FBW_Masa,_ocena,_poprawa-t731298-s2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 290
jakis obwodowy trening moze rob i oprocz treningu dieta jest wazna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Obwodowy? Jakiś link czy coś? Z dietą to u mnie może być problem ze względu na fundusze oraz brak czasu/umiejętności na przyrządzanie potraf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Cel treningowy: schudnąć i przybrać na sile

raczej mało możliwe MASA=SIŁA , SIŁA=MASA .

"Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): wycisk-60 kg:( "

PRZYSIAD - ?
MARTWY - ?

wykonywałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 290
do diety filozofi zadnej nie trzeba ogranicz weglowodany a daj wiecej bialka a odnosnie treningu masz link
https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
P. WŁADEK

Postów: 43
Na forum: 33 dni

ZAJMIJ się czytaniem , i jeszcze raz czytaniem zapoznaj się z forum , nie doradzaj !!!! OD TEGO są inni ludzie . OK

ŻADNYCH ACT!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Martwego ciągu oraz przysiadów nie robiłem z obawy o kontuzje(ćwiczyłem w domowych warunkach). Nie chodzi mi konkretnie o siłę tylko żeby coś pożytecznego robić ze sztangą. Rzeźby raczej nie zrobię, bo z czego masy też nie potrzebuje. Czemu napisałeś żadnych ACT?
Ja ogólnie miałem w planach rowerek+siłownia+brzuszki+dieta, ale nie wiem jaki trening,kiedy,ile, jak przerwy itp. itd.

Zmieniony przez - Senior w dniu 2012-03-27 10:50:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"Nie chodzi mi konkretnie o siłę tylko żeby coś pożytecznego robić ze sztangą"

żeby coś pożytecznego robić z sztangą trzeba zachować pewną kolejność .

Fundament , dom , dekoracja nie od tyłu .

masz koncepcje treningową na kilka miesięcy patrz i pytaj ?

https://www.sfd.pl/Pomoc_w_nowym_planie._Od_razu_podalem_info_o_mnie_przydatne_w_doborze_planu-t822354-s2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Przejrzałem dokładnie te ćwiczenia i z nich skorzystam. Mam tylko kilka pytań. Czy wyciskanie stojąc można zastąpić siedząc albo jakaś maszyną? I czy podciąganie na drążku można na maszynie wykonywać? Treningi bym robił Pon/Sro/Pia/ a rowerek Wtorek/czwartek/sobota/ na początku po 30 min jazdy, a potem 45-60min? A na brzuch powiedzmy ABS II? Diety raczej nie mam możliwości zrobić, ale postaram się ograniczyć węglowodany oraz tłuszcze

Zmieniony przez - Senior w dniu 2012-03-28 07:11:56

Zmieniony przez - Senior w dniu 2012-03-28 10:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Pomoże ktoś?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Naprawdę? Czy nikt na tym forum nie może mi pomóc? Nie może nikt znaleźć dla mnie 30 min by przedyskutować to? "Profesjonaliśći":/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Barteek16 / Rzeźba / 18 lat

Następny temat

Plan - artykuł TNation opinie

WHEY premium