SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozruszać 40 latka?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16
Witajcie! Jakiś czas temu stuknęła mi czterdziestka. Inny metabolizm i tak dalej. Zacząłem konkretnie obrastać w tłuszcz. Opamiętałem się wtedy, kiedy "osiągnąłem" 120 kilo. Jak do tej pory, dzięki diecie i ćwiczeniom zszedłem do 88 (było nawet 85). Mam jednak problem ze zrzuceniem reszty tłuszczu. Gomadzi się głównie na brzuchu, koło bioder no i na podbrzuszu. Czasem wątpię, czy wogóle dam sobie z tym radę. Pozostałe części ciała są już zadowalające, ale może znacie ćwiczenia akurat na te miejsca?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
nie ma niestety ćwiczeniem które spalają tłuszcz w konkretnych miejscach, tłuszcz schodzi z całego ciała ewentualnie jak nie masz go dużo do zrzucenia to można spróbować jakiś miejscowych spalaczy, ale nie jest powiedziane, że to przyniesie efekt

piszesz że trzymałeś diete, a czy zmieniałeś ją odpowiednio? i na jakim bilansie kalorycznym aktualnie jestes?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16
trzymam 1200 ale czasem coś tam se wrzuce. chyba najwiekszym klopotem jest browar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zrezygnujesz z browaru beda efekty, wszystko zależy od Ciebie

dieta z ujemnym bilansem kalorycznym + aeroby 3 x tyg + obwodowy trening siłowy np. ACT
ACT dla poczatkujacych:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIT + bjj

Następny temat

Życzenia Wielkanocne

WHEY premium