SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozpoznac kim jestem; Endo,Mezo.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14, 15 w czerwcu

Waga

78,(80)

Wzrost

177,(178)

Staż treningowy

miesiac z planem.

Obwód pasa

100

Obwód klatki piersiowej

104 (106)

Obwód uda

59

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

wf, 4xw tyg. cw. silowe (od pn.) 4xw tyg. i aeroby 3x w tyg

Stan zdrowia

bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej

Wszystko, bieganie z rana (jak sie ociepli)itp.

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

malo slodyczy, no... weglowodany nie patrzylem. a bialka... jogurt naturalny, twarog, mieso.

Możliwosci finansowe

dobre.

Cel/problem/opis

Jakiej budowy jestem/Mała rzezba na wakacje. (zredukowac jeszcze z 2-3kg)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Witam serdecznie. Proszę o pomoc, gdyż nie wiem w jakim zespole sie znajduje endo,mezo moze endo-mezo.
To na początek o sobie.
4-5miesiecy temu wazylem 10kg (12!) wiecej niz teraz, ale gdy zaczalem jesc chleb pelnoziarnisty, slodycze raz na tydz, tylko woda, 3l dziennie tak pozostaje do dzis.
Dodam jeszcze ze kiedys przyblizeniem bylem podobny do endo bo, bylem "zalany". Teraz sytuacja się zmienila gdyz nieco wygladem przypominam bardziej mezo; Szerokie barki, Wąskie nogi (tzn chude nogi, umiesnione, miesnie widac, aeroby zrobily swoje) No i, cwicze tak (z planem treningowym, tzn cwiczylem 1miesiac ACT) reszte 2mieisecy intuicyjnie, i pompeczki, i to tyle Efekty? Były, ale nie wiedziałem ile powt. i wgl, wiec moze troszke ale coz, nie moglem wtedy liczyc na efkty gdzy bylem na rzezbie mialem 34w rece, a mam teraz 32, z pol cm sadelka (obok trica) zejdzie i dopiero moge liczyc na efekty, tzn. widziec je. I na koniec dodam ze cwicze w domu. . Zapomniałbym ze po 4tyg. przerwie od pon. robie plan wlasny, tzn. cwicze wlasnym planem, gdy bedzie to potrzebne wkleje go tu.
Reasumując; Kim jestem Endo,mezo czy endo-mezo?
Powiem takze ze w ten miesiac co cwiczylem ACT doszlo sporo sily skad ten wniosek? Ano z kumplami silujemy sie zawsze i bylem slaby (mowili mi to kumple), kiedy (po wlasnie miesiacu ACT) powiedzieli ze jestem silny, to chyba jakis efekt jest. Z masą miesniowa nie jest zle; tric,bic,kapturki,motylki,nogi,bark sie przebijaja no, troche ale mysle ze na wakacje bedzie lepiej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
wrzuc fote

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Ech niestety niemam takiej opcji, ale jakos moze moge wam siebie opisac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Aha bo tak tez moze byc. Albo jestem "prawieżeporządnym" Endo, albo jestem zaniedbany MEzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
edytuj posty

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Dodam tez ze do dyspozycji sztanga prosta (1,50) sztanga lamana ( 1,10) i 2 hantelki po 5kg, plus obciazenie 20kg. (kola)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2858
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
tak. Zdecydowanie Środkowy, bo "okrąg" nie jestem, tylko V.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2543
Lapson1
Bankowo sylwetka V jak masz prawie tyle samo w pasie co w klacie haha ludzie ogarnijta się :D

Nie rozumiem. Bary - szerokie, Nogi - Wąskie.
Aha mój błąd, mam 86, nie 100 w pasie. Sorki.

Zmieniony przez - mlody paker w dniu 2013-03-30 20:58:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczymy brzuch !

Następny temat

14lat - poprawa figury?

WHEY premium