SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozplanowanować dietę przy treningu w godzinach południowych ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Witam,
piszę z prośbą o udzielenie mi kilku wskazówek jak rozplanować dietę mając trening na godzinę 11-12. Wsześniej godzine/półtorej przed treningiem, który był o 17 spożywałem obiad a po treningu posiłek potreningowy. Teraz mam problem bo nie wiem czy jeść obiad przed treningiem (godzina ~11) - chyba nie dam rady. Czy też normalnie śniadanie potem jeszcze kolejne 2 małe śniadania i na trening. A po treningu posiłek potreningowy i dopiero obiad po jakiejś godzinie ? Ze śniadaniami i kolacją chyba nie będę mieć problemów chyba, że wczesna godzina treningów również na nie oddziaływuje ? Np. na noc nawcinać się więcej białka niź normalnie.

Moja dieta obecnie wyglądała mniej więcej tak :
1) owsiane 75g, 2 jajka, szklanka mleka + ew. jakiś owoc np ananas
2) 2 ciemne bułki z szynką oraz serem zółty + trochę orzechów włoski
3) j.w.
4) 100g ryżu/kaszy itd. , 120g kuraka lub innego, sporo warzyw
5) po treningu 30g glukozy, potem z 20g wpc / czasami jakiś koktail z większą ilością węgli złożonych
6) ser biały 70g i 5g oliwy bądż 2-3 jajka smażone

mniej więcej 160B/100T/480WW

dzięki i pozdrawiam,
udarr

Stąpaj i daj stąpać innym.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
bump.. nikt nie poradzi ? ;>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36599
A dlaczego nie dasz rady zjesc tego ryzu z kurakiem godzine przed treningiem? Po treningu najlepiej zjedz drugi raz to samo Troche kulawa ta dieta mi sie wydaje, wiecej jakichs porzadnych zrodel bialka, bulki z szynka i z serem to lipa jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 16608 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65945
2,3 posilek lipny za szynke i ser daj mieso i jakies warzywka.ew.masla troche,po treningu tez wypij wpc z weglami a w domu zjedz wegle zlozone plus bialko i warzywa

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-06-29 08:52:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Może być jakaś tuna z puszki w tym posilku 2 i 3 ?
Słabe są ze względów finansowych, staram się jak mogę :)

@up
A co przed treningiem ? Też radzisz normalny obiad ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witamina a+e

Następny temat

wchłanianie płatków owsianych

Whey vit