SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozplanować cykl na mega h + epithin-e ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1850
Witam wszystkich mam parę pytań do ekspertów osób które stosowały. Od kilku dni czytam forum ale nic konkretnego nie znalazłem odnośnie tego zestawu wiec proszę o POMOC.

1) mam odnośnie stosowania a dokładniej mówiąc w pierwszym etapie mega h przez pierwszy tydzień 20 mg kolejne 40 mg po zakończeniu epithin-e tak samo 20 mg pierwszy tydzień następnie 40 mg
Jak proponujecie??

2) to najbardziej istotne pytanie co na osłonki jakie witaminy?? co na wątrobę ??jakie suple dodatkowo ??

3) co po cyklu trzeba brać odblok ? jezeli tak to co dokładnie ??


Dziekuję za pomoc

Ból podczas treningu jest chwilowy duma z sukcesu pozostaje na zawsze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
1-ankieta
2-wyszukiwarka, było setki razy
3-odblok konieczny, również wyszukiwarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1850
potrzebuje odpowiedzi tylko na 3 pytania uwierz mi nie znalazłem za duzo informacji na temat tych środków

Ból podczas treningu jest chwilowy duma z sukcesu pozostaje na zawsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to źle szukałeś
https://www.sfd.pl/***NAJCIEKAWSZE_POSTY_DZIAŁU***-t375127.html
rozpiski nie dostaniesz bez ankiety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Lajtowe" środki

Następny temat

Sensowna Rozpiska.

WHEY premium