SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozpisac 20 omki?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3069
Siema,mam pytanie.Jak rozpisac 20 omnadrenow zeby uniknąć skutków ubocznych?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3069
Chyba zle zadalem pytanie.chodzi mi o rozpisanie 20 omn,aby uzyskac jak najlepsze efekty.bralem wczesniej 10 omki i 100 mety i nie odczulem zadnych skutkow ubocznych.ogolnie jestem zadowolony-przytylem 9 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
hehehehehe jak rozpisac zeby uniknac ? to ja CI rozpisze :
1 tydzien 0 ml
2 tydzien 0 ml itd. powodzenia

nie ma problemow to nie ma przyczyn czy uczuc, przyczyny zawsze sa a uczuc nie ma bez zarzutow....

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4443
Popieram przedmowce albo 1 strzal na miesiac!Za wiele tego jak na moj gust.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
piekna rozpiska omki - masz ode mnie soga za nia

0ml

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
jesli jeszcz nie brałes to 1 strzał na tydzień, po 2 tygodniu 2-3 strzału w tygodnu (np pon., śr., piąt.) na 30 minut przed treningiem. Ja osobiście polecam 2 strzały w tygodniu.
Jeśli nie brałeś wczesniej to sprawdz czy ci nic nie jest po jednym strzale. Ja miałem ostre krwotoki z nosa których nie mogłem zatamować ale to było po dłuższych cyklach

koks20

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Widze ze sami znawcy 3 strzaly w tygodniu nawet padly :P no to koko dżambo i do przodu :)
Wal jedną omke w tygodniu zawsze tego samego dnia np w poniedziałek cykl ma trwać 8-10 tyg reszte omenów odloz na pozniej. 10 dni po ostatnim zastrzyku omki zacznij jeść clomid 1dzień 6tab/dz 2-8dzień 2tab/dz 9-20dzień 1tab/dz. Naprawde kompletnym bezsensem jest walić więcej chyba ze wazysz 130kg masz 8-10 lat starzu treningowego i robiles juz dobrych pare cykli to inna beczka jesli natomist jest to twoj pierwszy cykl to biorąc więcej zablokujesz sobie receptroy androgenowe i g**** więcej urośniesz. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 64
pakman1991 soga za rozpiske coooool


CYGAN

CYGAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 59
facet zal mi ciebie bo omka to gowno! ja bym sie tym nie trol. zadaj sobie trud i kup 5 strzalow deci i stowe mety

Saper

Saper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
festus powiedz mi dlaczego sotujesz clomid po 10dniach od omki jesli jest ona aktywna do 4 tgodni w organizmie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
Wlasnie! I dlaczego w pierwszy dzien az 6 tabl.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 391 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2301
Kto ci nawciskal takich sciem ze omka jest aktywana 4 dni to jakis kompletny bezsens na omke skladaja sie 4 testosterony o roznych okresach aktywnosci i faktycznie ten ktory dziala najkrocej to ok 3 dni ale co z pozostalymi 3 omena powinno sie wkłuwać raz w tygodniu ale to nie znaczy ze ona dziala tylko tydzien najdlozej dzialajacy testosteron w omenie bodajze około 2 tyg jest aktywny tak wiec o wyjsnia dlaczego 10 dni chociaz mozna by jeszcze troche pozniej z tym clomidem powiedzmy 14 dni po ostatnim zastrzyku. Co do tych 6 tabsow pierwzego dnia to dawka pierwsza zalezna jest od dlogosci i sily cyklu chodzi bowiem o maksymalnie szybkie przywrucenie dostaw endogennego testosteronu biorąc po 10 tyg cyklu clomid standartowo po 2 tab dziennie twoj organizm zareeagowal by bardzo powoli 6 tab (niektórzy biorą 4) maksymalnie podraznia przysadkę a następne dawki juz tylko podtrzymują ten proces, w związku z czym naturalny tesciu szybciej wraca do odpowiedniego poziomu. Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prohormony. ile dziennie, jakie dawki

Następny temat

Meta spadki

WHEY premium