SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 0
mam 16 lat 182 cm wzrostu przy wadze 58 kg i bardzo zalezy mi na tym zeby przytyc chociaz do tych 65 kg a na silownie nie mam za bardzo czasu pomoze mi ktos? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10740 Napisanych postów 118302 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1387533
Bez siłowni moze to być tkanka tłuszczowa, przydała by się jakaś stymulacja chociaż w postaci treningu domatora.
Napisz moze jak obecnie się odżywiasz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6290 Napisanych postów 75126 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630102
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 153 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 38188
Jeśli chcesz zyskać dodatkowej tkanki mięśniowej musisz zacząć ćwiczyć ponieważ mięśnie do wzrostu potrzebują stymulacji i jeść więcej niż wynosi Twoje podstawowe zapotrzebowanie kaloryczne.

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3787 Napisanych postów 63121 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679162
Treningi silowe są podstawą kształtowania sypwetki. Dopóki tego nie zrozumiesz, nic w. niej nie zmienisz. Zapraszam do odpowiedniego dla Ciebie działu - Junior sfd.

http://m.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html

Zmieniony przez - domer w dniu 2017-11-06 23:41:55

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deficyt żeby nie stracić masy

Wheyvita