SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przykryć żeberka?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.

Pytanie mam takie. Jakie ćwiczenia robić na przykrycie żeber w dolnej części klatki piersiowej. Co to w ogóle za mięśnie? Z górnej partii jestem zadowolony, ale na dole mam kaloryferek, i chciałbym go jakoś zakryć.

Suchi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W atlasie wszystko jest ladnie narysowane.


--------------------
<czlonek mafii HRHR>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To są tzw.zębate przednie-czytaj w Atlasie Ćwiczen.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mięśnie te najbardziej urosną ci podczas treningu na klatkę piersiową - rosną wolno, ale rosną. Dobrze wypracowane wspaniale wyglądają, szczególnie gdy masz też rozbudowane mięśnie obłe (te jakby pod pachami)-wtedy wygląda, jakby jedne były przyklejone do drugich.

>> Za każdą - mniej lub bardziej cenną pomoc - proszę o bardzo mi pomocnego soga.. dzięki! <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obłe pod pachami? Dobrze ze to dział dla zupełnie zielonych,bo w innym to juz bym sie śmiał

Teraz niestety tylko pieniądze są lekiem, mając je stajesz się lepszym człowiekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, ze to moze glupio zabrzmiec ale jak sie patrzy na kulturystow to oni maja fajny trujkat z klaty, zeby uzyskac taki trojkat to jakie miesnie trzeba cwiczyc?? tzw. motyle??


--------------------
<czlonek mafii HRHR>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oni nie mają trójkąta z klaty, tylko z pleców.Aby sylwetka nabrała takiego kształtu,należy cwiczyć mięsień najszerszy grzbietu,czyli tak jak mówisz "motyle", to te wlaśnie znajdują sie "pod pachami" a ich trening tyrzeba łączyć nie z klatką ,tylko z plecami.

Teraz niestety tylko pieniądze są lekiem, mając je stajesz się lepszym człowiekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
;]] heh w sumie jak te miesnie oble sa juz bardzo rozbudowane, to sa pod pachami ;]]]]


--------------------
<czlonek mafii HRHR>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To baaaardzo naciągana teoria

Teraz niestety tylko pieniądze są lekiem, mając je stajesz się lepszym człowiekiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisalem oble, a na mysli mialem miesnie najszersze grzbietu ;]


--------------------
<czlonek mafii HRHR>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To w takim razie gdzie są te mięśnie obłe??? W atlasie ćiczeń sprawdzałem, to mam wrażenie, że one leżą "pod pachami". Jak to jest z tym naprawdę???

>> Za każdą - mniej lub bardziej cenną pomoc - proszę o bardzo mi pomocnego soga.. dzięki! <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie wydaje, poprostu jak chcesz miec klate "do trojkata" to nie wystarczy cwiczyc jednych miesni tylko kilka ;]


--------------------
<czlonek mafii HRHR>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chciałbym nabrać dużo masy.

Następny temat

Zakwasy??

WHEY premium