SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przyśpieszyć wzrost???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 541
Mam 15 lat, waga 74kg wzrost 171cm. Chciałbym kupić jakiś suplement przyśpieszający wzrost kości, od pol roku caly czas mam 171cm. Słyszałem że HMB może przyśpieszyc wzrost... Prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Osoby w wieku dojrzewania często mają różnego rodzaju problemy i kompleksy związane ze swoim wyglądem, co w znacznym stopniu wpływać może na ich psychikę, kontakty z innymi osobami, czy samopoczucie. Jednym z tego typu problemów bez wątpienia jest wzrost. Zarówno młode dziewczyny, jak i chłopcy chcieliby być w przyszłości wysocy, a przynajmniej nie mniejsi niż pewna określona przez nich wartość. Wynika to z tego, że wzrost często uważany jest przez płeć przeciwną za jeden z wyznaczników atrakcyjności. Również osoba wyższa z reguły ma mniej problemów z rówieśnikami i uważana jest za silniejszą i mającą większy szacunek.

Wzrost jest określany jako odległość od stopy do czubka głowy. Uwarunkowany jest on czynnikami genetycznymi i nie mamy wpływu na to, ile w swoim życiu urośniemy. Wiele zależy od tego, jak wysocy są nasi rodzice. Według statystyk średni wzrost u mężczyzn wynosi 177,4 cm a u kobiet 165 cm.

Niestety nic nie jesteś w stanie zrobić, aby urosnąć więcej, niż jest Ci to pisane genetycznie. Nie ma żadnych sensownych zabiegów ani suplementów wspomagających ten proces. Nic jednak nie jest stracone, ponieważ masz dopiero 15 lat. Z reguł rośnie się najwięcej do 18 roku życia, a teoretycznie do 21 roku. Jest więc szansa na to, że urośniesz jeszcze kilka cm.

Odżywiaj się zdrowo, prowadź aktywny tryb życia i na pewno jeszcze trochę urośniesz.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Najtańszym suplementem będzie tutaj różaniec i modlitwa. Od razu po każdym treningu - zrób ze 3 serie zdrowasiek + carbo i białko.
Do kupienia w każdej salce przy probostwie (ew. zachrystii).

Ino nie przesadź z ilością.

A poważnie ... masz 15 lat ... poczekaj na to - nie ma suplementw zwiększających wzrost - musisz poczekać co matka natura dla Ciebie przygotowała. Ja np w wieku 15-16lat miałem z 170cm wzrostu a koniec końców mam 180.
Poczekaj i nie kombinuj.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63965
kanearek a jak miales to 170 to juz zaczynales cwiczyc na silce??
1

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
wroc za 3 lata i powiedz czy urosles.. jak nie to Ci cos poradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
tak
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
w wieku 15 lat miałem około 165cm wzrostu, obecnie mam 21 lat i mam 184cm.
1

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
no ja wieku jeszcz 17 lat mieżyłem coś koło 160 cm potem mi troche dano tego wzrostu i mam obecnie te 180 cm a przyśpieszyszyć wzrostu kosci nie idzie ale zyskać na wzroście napewno 1) opcja to basen bardzo rozcioga i wydłuza napewno z czasem da od 1 cm w zwysz rozcioganie się do szpagatu do mostka mało że wyjdzie na zdrowie to też zyskuje się milimetry jeśli komuś strasznie natym zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 541
Czyli żadnych suplementów??? No a odżywianie, ilość godzin snu??? Moze z takich naturalnych czynników trzeba zachować pewne normy. Zaznaczam że od niedawna mam 4 razy w tygodniu 2 godzinny trening, moze przez taki wysiłek przestałem rosnąć??? Co w tej sytuacji robic ??? Jeść czegoś więcej a czegoś mniej???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jesli Ty 2h masz trening to Ty idź do działu Trening o poproś o coś nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
sen napewno bo w trakcie snu rośniesz minimum powineś zachować te 8 godzin snu no i tak jak wyzej wróć do działu trening znaturalnych czyninków to tak zdrowo i duzo jedz spij pij mleko ćwicz ciało ale ala leko atleta gibkość rozcioganie basenik to napewno troche cie wyciągnie a trening 2 godziny na siłce to totalna porażka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 541
To nie jest trening na silce. To jest trening BOKSU. Tam mamy rozciąganie i ćwiczenia areobowe glownie. Czyli jak długo spać i co jeść aby urosnąć???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie pytanko

Następny temat

HMB + ??

WHEY premium