SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przelać z polski do UK?

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 889
Hej, potrzebuję przelać trochę $$ z polski do UK (na ichniejsze konto) na granie. Jaka opcja będzie najtańsza?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 47 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
Jest kilka opcji: Western Union, PayPal, tradycyjny przelew bankowy SEPA... Ale wydaje mi się, że najkorzystniej mają w Easysend. Napisz jeszcze o jaką kwotę chodzi - wtedy będzie można coś więcej napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 889
Dwie stówki mam do przelania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 47 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78
Rozumiem, że dwie stówki funtów? Czyli około 1000 zł. To różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami transferów które wymieniłem rzeczywiście będą niewielkie. Dla zasady skorzystałbym jednak z Easysend ponieważ mają tam najtaniej - a trzeba iść tam gdzie najtaniej, ponieważ wtedy konkurencja też obniża ceny.

Zmieniony przez - xben35 w dniu 2014-12-21 16:50:08
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sknerus.pl - dla wytrwałych

Następny temat