SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przejść ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1006
Witam,
mam takie pytanie, trenuje na siłowni już dłuższy czas 5 razy w tygodniu planem push&pull . Od września jednak zaczynam treningi SW, i nie mam za bardzo pomysłu jak to pogodzić, a nie mam czasu trenować 2 razy dziennie.
Treningi sztuk walki wypadają mi w poniedziałek środe i piątek. Czy 3x w tygodniu FBW + 3x SW to dobry wybór ? Nie mam innych pomysłów.. Dodam że z regeneracją nie ma problemów więc moge śmiało nap*****lać 6x w tygodniu, niedziela na odpoczynek. Plan nad którym myślałem to :

Przysiady 5x 6- 8
Wyciskanie na ławce 5x 6-8
Podciąganie szeroko na drążku 5x 8-10
Wyciskanie zza karku 5x 6-8
Uginanie ramion ze sztangą 5x 6-8
Wyciskanie leżąc na triceps 5x 6-8
Martwy ciąg 5x 3-5

Jest to plan Arnolda na mase i siłe, czy myślicie że to dobre połączenie z SW ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
To odpowiedz sobie najpierw na pytanie czy siłownia ma być uzupełnieniem sportów walki czy jednak odwrotnie. Bo wydaje mi się ,że jeśli będziesz chciał chwycić obie sroki za ogon tak jak to opisujesz - to w żadnej z dziedzin nie osiągniesz zadowalających rezultatów. Poza tym pod dominującą aktywność można dopasować resztę tak żeby nie kolidowały ze sobą. Obie rzeczy ciągnięte na maxa to lekkie nieporozumienie. Chociażby narażasz się w takim wypadku na przykład na niepotrzebne kontuzje.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zbyt wysoka objętość treningu, poza tym daj sobie czas na oswojenie się z nowym rodzajem wysiłku, więc dwa treningi siłowe w formie FBW o umiarkowanej objętości tygodniowo wystarczą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na powrót na siłownie

Następny temat

Problem z dużym tyłkiem Prosze o pomoc

WHEY premium