SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pozbyć się kalafiorów.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 45 dni Na forum 48 dni Przeczytanych tematów 17
Cześć, ćwiczę sztuki walki od małego ćwiczyłem bjj,zapasy,muay thai, boks, krav mage a od 6lat zajmuje się mma, mam wielki ogromny problem, na prawym i lewym uchu.
Mam... kalafiory :) zaczely mi się robic jakoś juz 2/3lata temu jak zaczynałem studia, teraz zaczeło mi to przeszkadzać, są jakieś duze i wyglada jakbym mial uszy zmutowane, jak to usunąć? da sie naturalnie? jeśli tak to jak? może wbić igłe i sciagnac wszystko ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9654 Napisanych postów 114487 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370271
https://www.sfd.pl/KALAFIORY_!!!-t207797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 34 Wiek 20 lat Na forum 105 dni Przeczytanych tematów 420
Na igłe już za późno xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 862 Napisanych postów 4103 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 71990
Stare kalafiory to tylko operacyjnie. U plastyka.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GDZIE SIĘ BIĆ GDZIE ZORGANIZOWAĆ WALKE