SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak powinno sie dobierac ochraniacze do zębow

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
Właśnie zakupilem ochraniacze na zęby w martes sport i teraz żałuję, ze wczesniej nie zalozylem tego tematu, ale gdzies wczesniej czytałem, ze wszystko jedno, tymczasem okazuje sie, ze są różne rodzaje np pojedynczy i podwójny ochraniacz, troche zglupialem kiedy sprzedawca pokazał mi te rodzaje. Podwójne byly tansze(14zl) a pojedyncze drozsze(20zl) wiec pomyślałem, ze te drugie z jakiegoś powodu muszą być lepsze. Spytalem jeszcze sprzedawcę, o to czym sie różnią i powiedzial, ze w podwójnych ciężko sie oddycha, wiec wziąłem pojedyncze, ale teraz sobie mysle, ze to byl błąd bo co mi będzie chronić dolną szczęke. Może spróbować oddać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 290
po co 3 tematy? :) dużo lepsze są pojedyncze. W podwójnych źle się oddycha a poza tym można sie utopić XD nie można przełknąć śliny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 109 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 274
Sprzedawca miał racje , pojedyncze ochraniacze sa zdecydowanie lepsze . Ogólnie ochraniacze na zęby są uniwersalne . Na początku proponowałbym kupić taki najprostszy oczywiście pojedynczy . Pózniej możesz zainwestować w ochraniacz żelowy - lepszy ale droższy . Głównym zadaniem ochraniaczy tego typu jest ochrona głowy przed wtrzasami a nie szczęki .



Zmieniony przez - JudoHonor w dniu 2015-04-26 22:45:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
kuba1407
po co 3 tematy? :) dużo lepsze są pojedyncze. W podwójnych źle się oddycha a poza tym można sie utopić XD nie można przełknąć śliny :)


Pisałem z telefonu.. i chyba troche mnie poniosło :P

Dobra zmiana tematu.... Jak uformować ochraniacz? On ma sie trzymać na zębach jeśli otworze szczęke - tak?
Kupiłem dokłądnie taki http://www.sklepmartes.pl/sprzet-i-akcesoria-inne/8121-ochraniacz-pojedynczy-z-zelem-b-defender-830665-spokey.html#/kolor-blue Na początku postępowałem wg tej instrukcji http://postimg.org/image/lmxsf84hn/ czyli parzyłem 10s i zakłądałem na zęby. Nie wiedzialem dokładnie, jak je formuować, więc troche zaciskałem szczęke i dociskałem palcami, jednak ochraniacz, w ogole sie nie trzymał... Pomyslalem, ze moze jednak dluzej trzeba parzyc ten ochraniacz, tak jak na tym filmiku

Parzyłem przez 30 sekund, włozylem do paszczy i dalej probowalem formuowac, ale nie pomoglo, nie trzyma sie i juz. W dodatku chyba troche go zdeformowałem https://onedrive.live.com/redir?resid=249e232abf7faa63!14444 Nie wiem, mam krzywe zęby czy co? A moze za duzy ten ochraniacz?

Zmieniony przez - Liver128 w dniu 2015-04-26 22:58:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Ja swój formowałem 2 razy a i tak nie trzyma się idealnie Ale mi wystarcza obecnie taki jaki jest :) Grunt że trzyma się znacznie lepiej niż na początku.

@EDIT Aha i mam krzywe ząbki

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2015-04-26 23:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
u mnie zęby trzecie od tyłu są troche za bardzo przesunięte do wewnątrz. Moze to porzez to, nie da sie tych ochraniaczy sformuować. Mniej więcej w tym miejscu gdzie mam te zęby, na ochraniaczu zrobiły sie takie "odchylenia" http://s23.postimg.org/hocgvzl1m/ochr.jpg 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkość w grapplingu,bjj

Następny temat

Pojedyncze, czy podwojne ochraniacze na zęby?

WHEY premium