SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poprawić wyskok w koszykówce?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11
Wiek:16 w czerwcu 17
Wzrost: 183-6
Waga: ok. 84kg

Mam zawody bardzo ważne pod koniec kwietnia początek maja i chciałbym poprawić swój wyskok, żeby spełniło się moje marzenie, i zapakował do kosza na meczu. Ostatnio miałem złamanego palca i przez półtora miesiąca byłem uziemiony bez treningów. Wyskok mi nie spadł tak bardzo. Sięgam obręczy 305. Mam dostęp do siłowni i mogę kupić suplementy, jeżeli to będzie konieczne. Chodzę na treningi 2 razy w tyg. + wf w szkole. Czy dałoby radę, żebym poprawił swój wyskok w tym czasie o 10-20 cm? Prosiłbym o jak najlepszy zestaw treningu. Szukałem na forach (tutaj również) i nie mogłem nic znaleźć dla siebie. I jaką dietę musiałbym stosować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
10-20cm to bardzo dużo, niektórzy na to długo pracują. Przeszukaj dział ISO, temat: "Ćwiczymy razem wyskok" - masz tam kilka edycji, poczytaj, a może znajdziesz coś dla siebie, ponieważ są tam plany dla zawodników mniej lub bardziej zaawansowanych oraz domatorów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszykówka - buty

Następny temat

połączenie siłowni z bieganiem...

WHEY premium