SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pogodzić szkołę z siłownią?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 106 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20
W tym roku szkolnym muszę wziąść się ostro za naukę będę na nią poświęcał 2,5h dziennie.Ze szkoły wracam około godziny 15..I tutaj moje pytanie jak rozplanować sobie czas na naukę,dietę i trening...Dodam że jestem w stanie zrezygnować praktycznie ze wszystkiego byle móc dalej realizować swoje treningi..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Remik7
ale to każdy mądry dopiero po latach
wcześniej też się narzekało jak mamy ciężko


dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rano robisz jedzenie na cały dzień, a jeśli z jakichś powodów jest to dla Ciebie niezbyt komfortowe, możesz przygotować wieczorem poprzedniego dnia. Jesz śniadanie, w szkole przed ostatnią lekcją walisz przed treningowy, odrazu po szkole uderzasz na siłkę, wracasz, jesz, odpoczywasz, uczysz się, idziesz spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Jedni mają gorzej i dają rade ze wszystkim ;) Maks dobrze napisał ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadomo, że w międzyczasie w szkole możesz gdzieś się schować za kolegami w ostatniej ławce i op******ić jakiś posiłek, jeżeli na przerwie wolisz iść na fajkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tez zawsze sie zastanawialem czy zjesc posilek czy zarywac dupeczki na przerwach, jedzenie wygrywalo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wolałem zarywać dupeczki niż jeść, ale że mi nie szło, to efekt jest taki, że i dupeczki nie mam i z masą słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
a ja mam dupeczke i mase, bo jak masz mase to dupeczki same cie zarywaja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TomQ-MAG
a ja mam dupeczke i mase, bo jak masz mase to dupeczki same cie zarywaja


Czyta ten post -> wchodzi na google -> "jak zrobić masę"





Zmieniony przez - Maksym III w dniu 2016-09-03 21:04:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 926
Pracuję od poniedziałku do piątku od 7 do 17. O 20 chodzę na treningi 4x w tyg, a posiłki zawsze robię dzień przed, także też jest ciężko, ale dla chcącego nic trudnego xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda jest taka, że szkoła na poziomie liceum, czy gimnazjum, to w większości przypadków duży lajt, więc ze spokojem można to pogodzić z treningami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja

Następny temat

ilość treningow w tygodniu

WHEY premium