SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak pogodzić siłownie z innymi sportami i studiami?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1777
Witam,

jako iż jestem tegorocznym maturzystą zastanawiam się jak pogodzić siłownie ze studiami. Dostałem się na AWF i obawiam się, że zajęcia fizyczne, które będę miał na uczelni będą zaburzały zimowe masowanie :). A oprócz tego trenuję wspinanie (ok 3x w tygodniu)- podczas masowania nie chcę przerwać treningów gdyż będę ze wzrostem masy musiał budować coraz to większą siłę palców- analogicznie :). Jak Wy sobie radzicie z podobnymi problemami? Co byście mi mogli polecić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Wbrew pozorom poza sesja wiekszosc studiow nie jest tak bardzo czasochlonne
Jesli masz juz plan zajec na uczelni, to po pierwszych wykladach i cwiczeniach zobaczysz na co musisz chodzic, a co poprostu jest zbedne... Wtedy wyklaruje sie jaka iloscia czasu wolnego dysponujesz... I tutaj wpleciesz owe treningi wspinaczki i silownie.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1777
Dzięki za szybką odpowiedź :). Głównie mi chodziło o to, że będę tam miał bardzo dużo zajęć sportowych (lekka, gimnastyka, pływanie, gry zespołowe), ale myślę, że będzie się dało to załatwić większą ilością jedzenia i tak jak mówiłeś- dopiero jak poznam swój plan zajęć :). W zeszłym roku były praktycznie 2 dni wolnego (czwartek język, piątek wolny) więc po cichu liczę na odrobinę szczęścia :)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
Łapanie masy to głównie jedzenie. Więc o nie na studiach będziesz martwił się bardziej niż o treningi.
Ale jak sam wspomniałeś jeśli trenujesz wspinaczkę i to jest Twoja pasja, to zwiększanie masy jest Ci zupełnie zbędne.
Trenuj głównie, jeśli trenujesz na siłowni ćwiczenia z użyciem własnego ciała. Jeśli nigdy nie miałeś doczynienia z gimnastyką to radzę potrenować, bo przydaje się na AWF'ie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1777
Chciałbym nabrać parę kilo mięcha, bo przy wzroście 178cm ważę jedynie 67kg a chciałbym trochę zacząć wyglądać :). Co do gimnastyki to już miałem z nią stycznością. Była nawet na egzaminach wstępnych :)...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiad tradycyjny vs hack przysiad.

Następny temat

PLAN NA MASE

WHEY premium