SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak podrosnąć?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
kurde mam pytanie przy okazji tematu związanego ze wzrostem... ostatnio wyczytałem ,ze te całe zwisy na drążku pomagają... mówiąc szczerze nie wierze w to zbytnio ale zawsze lepiej spróbować , zwłaszcza ,ze mam skolioze i podobno wyciągne ze 3cm na samym wyprostowaniu kręgosłupa noo i już ze 3 treningi tak se wisialem w sumie to może po 5 minut i teraz siedze przed kompem , i mnie zaczął kręgosłup boleć mniej więcej na wysokości sutków nie jest to może jakiś straszny ból , ale leciutki... i tu nasuwa sie pytanie - czy tak ma być - jest skutek pożądany, czy wręcz przeciwnie ??

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
wyciaganie po przez drazek to mit, lol moze i ci sie wyciagna, ale tylko lapy a nie nogi nie i bedziesz jeszcze bardziej glupio wygladal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
mit - nie mit nie wiadomo - jeśli przynosi efekty ,to mam w dupie ,czy naukowcy to udowodnią czy nie... nie bede ślepo wierzył w wyniki jakichś badań - jeśli przynosi mi to jakieś efekty , to będe to robił i już... a po drugie wydłużyć ręce jest niewyobrażalnie trudno za pomocą ćwiczeń w przeciwności do kręgosłupa ,który jest zbudowany caaałkiem inaczej niż kości rąk...

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6261
Potrafisz uzasadnić w jaki sposób maja sie niby te rece wydłużac?!kości rosna czy jak ?! mozesz troche rozciagnac rece ale nie da rady "wydłuzyc rak"?! już bardziej prawdopodobne jest z tym kręgosłupem ale to też minmimalnie
Mam kolesia ktory duzo cwiczyl na drazku w okresie wzrostu non toper robil jakies cwiczenia nie wiem czy mu to cos dalo ale mlodszego brata (20) ma bardzo niskiego i mozliwe ze gdyby tego nie robil to bylby nizszy srobowac nie zaszkodzi jesli nie pomoze to chociaz nabiezesz troche sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 374
Cregg - ja mialem to samo - tez mnie bolał.

Ktoś tu coś pisał że zażywa hormon wzrostu. Może mi ktoś napisać coś więcej na ten temat? Czy to można łykać jak wit. C? Czy jak sie zacznie to trzeba przez całe życie? Gdzie to kupić? Na czym to polega?

Mam 15 lat i chce jeszcze teraz póki mam szanse wyrosnąć ile się da bo mam marne 169cm... Od której do której się najbardziej rośnie? Wiem że do 24,00 ale od której? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Ktoś tu coś pisał że zażywa hormon wzrostu . Może mi ktoś napisać coś więcej na ten temat? Czy to można łykać jak wit. C? Czy jak sie zacznie to trzeba przez całe życie? Gdzie to kupić? Na czym to polega? poszukaj sobie takich środków jak L arginina lub GH max universala , one z tego co wiem podnoszą poziom hormonu wzrostu , czy działają? nie wiem nie brałem , i nie mam zwyczaju sie wypowiadać na ten temat , jak niektórzy odrazu krytycznie nastawieni.

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
z tymi rekoma to mi chodzilo ze jak cos to one sie wydluza bo sa zaczepione drazka a dol ciazy na nie i ciagnie w dol, pozatym ja mysle ze to smieszne niby wydluzanie po przez drazek to jest nie mozliwe i wysnowam ja sam, a nie ze sie gdzies jakis badan naczytalem.
Chormon wzrostu mozesz kupic jako steryd, niedosc ze podrosnies w gore to i mase miesniowa zalapiesz, wiec bedziesz przyzwoicie wygladal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 374
Czytalem o tym hormonie to terapia 1 miesiąc wstrzykiwania to minimum 6000zł.
Da sie jakos zrobić żeby za to zaplacil NFZ?

Patrząc na cenę tego hormonu, znalazlem tańsze rozwiązania takie jak stymulatory.

HGH NIGHT

Wartość odżywcza 1 kapsułki:
GABA (kwas gamma-aminomasłowy) 240 mg
Pyroglutaminian argininy 390mg
Chlorowodorek lizyny 240 mg


czy to pomaga? I moge to brac jak mam 15 lat? (znalazlem to na allegro)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Siemka! co moge zrobic zeby podrosnac mam 14 lat i mam tylko 156 cm pomózcie mi wszyscy sa tacy wyscoy w szkole tylko ja taka niska

marcelina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 601 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7821
nic nie możesz zrobić, wzrost jest uwarunkowany genetycznie

sama urośniesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból barku:/

Następny temat

jak wydłuzyc nogi?

WHEY premium