SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak połączyc kreatyne i gainera?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42
Witam,mam 16 lat,55kg wagi i 170cm wzrostu.Chodzę na siłownie już prawie od roku.Chciałbym przybrać na masie więc z tego powodu zakupiłem kreatyne monohydrate i gainera (wszystko firmy vitalife).Na siłownie chodzę 4 razy w tygodniu.Mam pewny dylemat,ponieważ nie wiem dokładnie jak połączyć ze sobą te suple(nie wiem jak to mam brać).
Kreatyne biorę na czczo,po śniadaniu gainera,następnie kreatyne 40 min przed treningiem i od razu po,nastepnie mam obiad i gainera biore 1h po obiedzie.
Tak chce połączyć kreatyne i gainera przez 2 tygodnie następnie po 2 tygodniach kreatyne mam zamiar brać tylko przed treningiem a w dni wolne na czczo przed śniadaniem(przez kolejne 2 tygodnie).
Co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 22991 Wiek 7 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173450
Jak na lato. Wyszukiwarka.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1496
kreatyna :

DT - 5g na czco, 5g przed treningiem
DNT - 5g na czco, 5g w porze treningowej

gainer :

według brakó w diecie, poprostu kiedy czujesz,że w danej porze za mało zjadłes, wypij gainera, pamietaj gainer - jedzenie w proszku stosuj go między posiłkami, a w dni treningowe najlepiej wieksza dawke po treningu

Na sucho to nawet trawa nie urośnie...'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 694
DT - 5g na czczo , 5g przed treningiem Lub pO
DNT - 5g na czczo

Gainer zaraz po treningu i 30 min po , dobry posiłek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10581
Gainer wg braków.
Diety nie masz- dział ODŻYWIANIE się kłania

JA Yebie w pyzdu yebana kur.....wa mać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opinie o nowych wersjach stacków BSN - CellMass NT i No-Xplode NT

Następny temat

DY-Nox Pump

WPC zestaw