SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak połączyć trening bazowy z nauką elementów w street workoucie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 269
Cześć mam pytanie dotyczące tego jak połączyć trening bazowy (pompki, podciągnięcia, dipy) z nauką elementów w street workoucie. Najpierw baza później elementy czy najpierw elementy a potem baza? Dobrze baze i elementy trenować w jednym dniu czy lepiej oddzielnie? Ile razy w tygodniu takie treningi robić? Dzięki za odpowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8741 Napisanych postów 151772 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1196512
Witaj!

Cześć mam pytanie dotyczące tego jak połączyć trening bazowy (pompki, podciągnięcia, dipy) z nauką elementów w street workoucie. Najpierw baza później elementy czy najpierw elementy a potem baza?
sytuacja jest dosc skomplikowana bo odpowiendia sila mięśniowa ktora zdobędziesz trenując baze, bedzie odpowiadała za to, jak wykonywac bedziesz elementy typowe dla treningu street-a

Dobrze baze i elementy trenować w jednym dniu czy lepiej oddzielnie? Ile razy w tygodniu takie treningi robić? Dzięki za odpowiedź
jeseli jestes osoba poczatkujaca, to ja treningi bym dzielil osobiscie. w osobne dni trenowal baze, tak aby poswiecic uwage na wzmacnianie organizmu, a innego dnia szlifowal "technike" wykonania elementow juz typowo dla SW
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nie za dużo tego? Pytania początkującego.

Dzem