SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak połączyć te suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 366
Witam!
Dostałem od brata trochę supli i nie wiem jak je połączyć. Na siłkę chodzę od 1,5 roku z miesięczną przerwą i znów przez 6 miesięcy bez żadnej przerwy. Wcześniej brałem tylko gainera Mass XXL i krete mono. Teraz tego jest trochę więcej i nie wiem jak to połączyć . Głównie robię trening na masę i dieta jako taka jest. Jak nie mogłem zjeść jakiegoś posiłku zastępowałem go Gainerem.

To tak:
BCAA Xplode
BCAA Xtra
Mass Shocker
UNS WPC Econo
Myo Fusion
WPC Łowickie
Crea-Shot
Nitro Bolon 2x
Carb Bx
Creatine + Taurine Treca
Peptide Glutamine Trec

Tak jak wspomniałem wszystko dostałem od dobrodusznego brata. Na razie nic z tego nie ruszałem. Pewne jest to, że Mass Shocker będę brał z rana bo nie mam zazwyczaj apetytu i max co zjem to jedną kromkę, dopiero w szkole mi wraca apetyt. Ale co z resztą? Jak to rozłożyć? Które zostawić na później, a które brać teraz?

Wiek: 19 lat (w kwietniu już 20)
Waga: 74 kg
Staż: 1,5 roku z miesięczną przerwą
Cel: Masa
Wczesniej stosowałem: Maxx XXL i krete mono
kreatynę bardzo dawno brałem.

Zmieniony przez - krycha03bs w dniu 2013-03-11 00:12:45

Zmieniony przez - krycha03bs w dniu 2013-03-11 00:14:07

Zmieniony przez - krycha03bs w dniu 2013-03-11 00:29:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
BCAA Xplode przed treningiem 1g (bcaa nie prochu) na 10 kg masy
BCAA Xtra j/w
Mass Shocker wg braków w diecie lepiej po treningu niż na snaidanie na sniadanie to bierzesz banana mleko i wpc i blendujesz
UNS WPC Econo wg braków w diecie
Myo Fusion j/w
WPC Łowickie j/w
Crea-Shot porcja przed treningiem
Nitro Bolon 2x rozumiem że nitro 1, jak się creashot skonczy to mozesz zamienić lub zostawić na następny cykl
Carb Bx wg braków w diecie
Creatine + Taurine Treca po treningu 5g i w nietreningowy 5g
Peptide Glutamine Trec

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
po co bcaa xplode i bcaa xtra brac razem i to w takiej dawce-2g na 10kg masy? jeden gram bcaa na 10kg masy, czyli przy wadze 74kg okolo 12g xplode i koniec. Bcaa xtra mozna zostawic na pozniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wiadomo najpierw jedno bcaa a jak sie skonczy to drugie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1921
Brat rzeczywiście dobroduszny ;D
Anubis - 5g krety tylko po treningu - rozumiem, ze to przez mały staż pytajacego ?

Winners never Quit.
Quiters never win.

Jeżeli pomogłem wejdź :

http://www.pajacyk.pl

I naciśnij na brzuszek pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie, bo w creshocie ma już 5g co daje w sumie 10g.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 366
Jest to Nitrobolon II Limited Edition 2x puszka 550g. To może jak się Crea shot skończy to wciągnąć jedną puszkę, a drugą zostawić na następny cykl?
Do czego dodawać peptide glutamine?

Zmieniony przez - krycha03bs w dniu 2013-03-11 15:13:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 366
immortality1
Brat rzeczywiście dobroduszny ;D


Wyjechał na misje do afganistanu i tam się obłowi w amerykańskie odżywki, a mi zostawił te nasze regionalne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1921
A, taka sprawa :)
Ja też się szukuje na wojsko powoli :)

Winners never Quit.
Quiters never win.

Jeżeli pomogłem wejdź :

http://www.pajacyk.pl

I naciśnij na brzuszek pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak kreashot sie skonczy to dasz nitro, glutamina z 5g po treningu i 5g na noc.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 366
Wielkie dzięki za pomoc w ogarnięciu tych odżywek ;)
Anubis leci dla Ciebie SOG za pomoc ;)

Zmieniony przez - krycha03bs w dniu 2013-03-11 22:08:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suple dla Fightera? (np. wytrzymałość)

Następny temat

No-booster własnej produkcji

WHEY premium