SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak połączyć siłownię z piłką nożna?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Może powinienem dodać temat w dziale piłki nożnej, ale sądzę że tu będzie więcej ludzi wiedziało. Gram w piłeczkę od małego, treningi 2 razy w tygodniu + liga amatorska na codzień. W ostatnim czasie brat zaraził mnie siłownia i tu zwracam się z pytaniem. Zależy mi na rozbudowie klatki pleców i siły nóg. Czy typowe ćwiczenia z obciążeniem na siłowni Będą miały jakiś ujemny wpływ na szybkość czy też wydolność? Jakieś suplementy byście mi polecili? Wiek 18 lat 185cm 65kg. Pozdrawiam

Zmieniony przez - xxxKMK w dniu 2016-08-28 23:51:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 680 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5512
18 lat jak do tej pory kariery w piłce nie zrobiłeś to śmiało mozesz ostro trenować na silce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 72270 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 304520
Mocniejsze treningi raczej poza sezonem. Tak to jeżeli to liga amatorska to dodanie treningów obwodowych na siłowni nie powinno negatywnie wpłynąć na szybkość czy zrywność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4
Cierpialem na chorobę osgood schlattera. Problemy z kolanami i trzeba było jakiś inny sport spróbować. Polecacie jakąś kreatyna do treningu cm3, może coś innego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split

Następny temat

Trening na masę, suplementacja.

nutloveb