SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak połączyć odżywki

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1070
Dostałem takie odżywki i zamierzam zacząć ćwiczyć ostatni raz na siłownie chodziłem 5 lat temu (jeden rok). Ciężko buduje mase, nie odkładam wcale tłuszczu ważę 67kg 175 cm wzrostu 28 lat. Zjadam więcej niż tato 110kg 184cm potężnej budowy i brat 85kg 170cm. Nie potrafię usiedzieć w miejscu. Mówią nam mnie wyżyłowany nie meczy mnie praca fizyczna.
Gain Fast 3100 Universal 4,5kg
OLIMP Profi Whey Mass 1000g
Olimp Dextro Juice 1000g
ACTIVITA HOT + l-karnityne 3kg
Trec Peptide Glutamine 400g
ZMA Olimp
Trec Amino 4500 335 tab.
Nitrobulon Trec
Vitargo Citrus 2 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sporo tego masz Dieta i trening do ułożenia, a suplementacja to tak:

Gain Fast 3100 Universal 4,5kg - wg braków węgli w diecie
OLIMP Profi Whey Mass 1000g - wg braków węgli + białka w diecie
Olimp Dextro Juice 1000g - rozrabiasz około 40g i popijasz razem z kreatynką /dekstroza - transporter kreatyny, dla mnie zbędna
ACTIVITA HOT + l-karnityne 3kg - stosuj w porze okołotreningowej
Trec Peptide Glutamine 400g - zbędne dla mnie w 100%, glutamina nie działa, ale skoro masz to możesz ładować naczczo rano, po treningu lub przed snem
ZMA Olimp
Trec Amino 4500 335 tab. - aminokwasy - pora okołotreningowa
Nitrobolon Trec - przed treningiem
Vitargo Citrus 2 kg - mozna po treningu


**dla mnie łączenie tylu odżywek jest bez sensu, większość albo jest nie potrzebna, albo się dubluje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panie słyszał pan co to dieta jest ?

odżywki zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1070
W tygodniu zjadam
dużo ryżu w rożnego rodzaju zapiekankach i makaronu oraz w okresie letnim z leczo porcja obiadowa to koło 4 paczek 400g
Kasza gryczana, jęczmienna z gulaszami.
Płatki owsiane śniadania i przekąski.
Mięso dobre wołowe to gulasze i bitki itp.
Ryby koło 5 puszek tygodniowo.
Jajka zawsze mam nagotowane na twardo z 10 i z sobą jak czuje ssanie to wrzucam na ząb. Tygodniowo z 50.
Ser biały to robię serki z szczypiorkiem i rzodkiewka najczęściej kolacja.
Do tego frytki, jajecznice, zupy teraz kalafiorowe, ziemniaczane, i na mięsie . Kurczaki i jajka mam swoje kurczaki z 2 tygodniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1070
Zapomniałem dodać ze cały rok jem dużo owoców. Oraz ze próba napięcie mięśni bez obciążenia zwłaszcza biceps łydki kończy sie ostrym przeszywającym bólem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pojęcie DUŻO w tym sporcie ma mało do powiedzenia

Gain Fast 3100 Universal 4,5kg wdł braków w diecie
OLIMP Profi Whey Mass 1000g jw
Olimp Dextro Juice 1000g sprzedaj albo wywal do kibla
ACTIVITA HOT + l-karnityne 3kg sprzedaj to i to
Trec Peptide Glutamine 400g sprzedaj
ZMA Olimp najlepiej na noc przed snem
Trec Amino 4500 335 tab. przy masie zbędne,schowaj do szafki i zostaw na redukcję
Nitrobulon Trec nitrobulon co to jest ?
Vitargo Citrus 2 kg to chyba carbo ?po treningu możesz dać ale ja bym to sprzedał w ogóle to w twoim przypadku bym wszytko to sprzedał

Zmieniony przez - MCKOKS w dniu 2010-09-01 20:04:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1070
Zle spisałem NitroBolon energizer jest napisane Aktyny tlenek azotu proszek o nie przyjaznym ostrym zapachu. Ale o tak odpowiedz mi chodziło SOG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wszedł abona nie masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1070
Powinno być już OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1070


A wyglądam tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehh no tak myślałem dieta dieta dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1070
No to teraz zacznę pracować na dieta ale muszę posiedzieć pare poczytać forum i dopasować ja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwondo na Śląsku

Następny temat

Siłownia po WF

WHEY premium