SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak osiągnąć taką sylwetkę?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyglądać mniej więcej tak. Nie chcę mieć bardzo dużych mięśni, po prostu dobrze zaznaczone, tak jak ten koleś. Wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
Wiesz co ja mysle zeby taką sylwetke uzyskac to zależy od tego jak teraz wyglądasz i od genetyki..... wklej swoje foty to Ci powiemy ile trzeba ćwiczyć żeby takie coś uzyskać. A to że on taką sylwetke osiągnął w 6 miesięcy to na to nie patrz, bo on miał z pewnością jakieś najlepsze suplemety na świecie i diete dobraną przez jakiegoś super dietetyka.
Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4101
aha i jeszczer mój kumpel ma podobną sylwetke, tylko ze ma małe łapy. Jak zaczynał trenowac miał ok. 175cm wzrostu i ważył 50kg!!! A więc był poprostu chudy. Trenował ok. 3 lata(nie zawsze systematycznie) nie brał żadnych supli(poza system protein 8o 750g) i teraz ma 33cm w łapie i waży ok. 70kg. A więc przy systematycznym treningu i jakiś suplach to po 2 latach mysle że mógłbyś wyglądać tak jak ten koleś a nawet lepiej:)
Pozdrawiam:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase do oceny

Następny temat

Jak poprawić kondycje?

WHEY premium