SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak odradzić metanabol ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7134
Witam.
Mam dobrego kumpla i jak widzi ze ćwiczę i rosne to i on zaczol chodzić na silownie ma dobry gen tak mysle nigdy nie byl na silowni a ma prawie 35 w lapie wyciska 92kg tyle ze tam troche robi fizycznie ;d No i chodzi juz może około miesiąca i jakiś po*** doradził mu metanabol i nawkladal mu do glowy ze odzywki nic nie daja tylko kase wywali w bloto a tu zainwestuje 340 zl na mete i oslonki witaminy takie tam i ze przybedzie mu 10kg masy i ze 20 na klatke, dodam że ten koleś wyglada no nie powiem za***iście no i jest dla niego jakby autorytetem i teraz ten chce mete kupywać a po mecie kreatyne na podtrzymanie efektów (koleś mu tak doradził), i nie wiem jak go od tego powstrzymać i przekonać żeby lepiej postawił na odżywki a nie odrazu na mete bo mowi do mnie zobacz jak ty wygladasz na odzywkach a jak on na mecie koleś wyciska 140 podobno i wgl poteżny jest no i mnie nie slucha bo jest w tamtego zapatrzony a mi chodzi o to że on ma jakieś problemy z sercem a po mecie to żeby mu sie wgl coś nie stało. Prosze o poważne odpowiedzi ;d
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
https://www.sfd.pl/WPŁYW_STERYDÓW_ANABOLICZNYCH,_INNYCH_SRODKÓW_FARMAKOLOGICZNYCH_NA_ORGANIZM_CZŁOWIEKA-t676313.html  znalazlem ciekawy art :) opisuje on dokladnie to co z Makavelim ci pisalismy niech przeczyta

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym to olał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7584
własną dupa się zajmij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomocne opinie .
Ile kumpel ma lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja bym mial wy***ane, kazdy uczy sie na swoich bledach

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 325 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7134
17 juz chyba ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
dam ci rade poszukaj art o skutkach ubocznych filmikow itd od brania sterydow ze sie narzady kurcza czlowiek moze stac sie bezplodny i rozne tego typu fakty z tym zwiazane moze mu przejdzie 17 lat to wczesnie :)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wytłumacz mu że jak zacznie teraz brać sterydy to zniszczy sobie układ hormonalny i go rozreguluje a przez to będzie miał problemy hormonalne w dalszym wieku , co za tym idzie te problemy mogą się przekładać na kłopoty łóżkowe . Mało tego jak zniszczy gospodarkę to może ona już się nie uregulować . Dermatologicznie mogą pojawić się problemy z owłosieniem: łysienie typu męskiego lub/i nadmierne owłosienie często również trądzik niestety . Obrzęki na skutek retencji sodu, chlorków i wody powodujące często bolesne skurcze . Mało tego powiedz mu że długie stosowanie środków c17-alfa-alkilowanych może powodować uszkodzenia wątroby , czasem nieodwracalnych . Może też doprowadzić do przedwczesnego dojrzewania i zarośnięcia chrząstek nasadowych kości, co prowadzi do zahamowania wzrostu kości długich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
powiedz mu żeby kupił osłonki do cyklu.

Zmieniony przez - seia w dniu 2010-12-10 18:06:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10530
seia
hahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1425 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23049
zrob tak jak ci poradzil Makaveli01 i WladekOo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sekrety złotej ery kulturystyki Art.

Następny temat

dam rade?

WHEY premium