SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak nabrać troche tłuszczu ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
Mam takie pytanko czy jest jakiś sposób przy mojej przemianie materii która jest bardzo szybka nabrać jakoś tłuszczu ?? Dietke mam dobrą i dobrze trzymam jem bardzo dużo węgli no i masa mięśniowa mi idzie, ale póki co chciałbym nabrać troche tłuszczu na cyklu masowym i nie wiem jak

Pozdro i z góry dzięki za rzeczowe odpowiedzi

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
To jak Ci leci masa mięśniowa a tłuszczowa nie to się tego trzymaj!

Nie rozumiem czemu chcesz nabrać tłuszczu - ale skoro tak wzbogać znacznie kaloryczność diety, jedz dużo węglowodanów prostych i nie żałuj sobie tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
A dlatego, że wyglądam póki co za chudo troszke w niektórych miejscach
No nie żałuje sobie absolutnie niczego ale to za mało drastyczne sposoby na mój organizm

Pozdro.

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Nie koncentruj sie na tluszczu. Jezeli poziom kaloryczny jest odpowiednio wysoki wraz z przyrostem tkanki miesniowej zawsze przybywa jakis tluszcz (ale na nim nie powinno Ci zalezec).
Buduj sucha mase miesniowa, ona ma wyzsza wartosc od zalanego tluszczem miesnia.

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4899
jesli dobrze trenujesz i dobrze się odzywiasz ... a mimo tego tłuszcz się ciebie nie chwyta ... to NORMALNIE CI ZAZDROSZCZĘ
Poza tym nie martw się ... mięśnie nie rosną w tydzień czy miesiąc .. to proces wieloletni
Bądz cierpliwy a osiagniesz cel i staniesz się Większy ale w mięśniach a nie w tłuszczu

methos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dobrze Ci tu prawia ale jesli rzeczywiscie zalezy Ci na tym tluszczu to jedz 3 razy dziennie, duze posilki, do oporu, a jak juz nie mozesz to dopychaj slodyczami - powinno zadzialac

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
W sumie macie racje, a tłuszcz nawet przy diecie i dobrym treningu sie mnie nie chwyta, a masa mięśniowa mi idzie dosyć dobrze Teraz jade cykl po 1.5 msc-a przerwy zobaczymy za 2-3 msce jakie będą efekty. Po poprzednim cyklu treningowym miałem takie przyrosty :

Klatka - z 85 na 93
Ramie z 27 na 29
Przedramie z 23 na 25
Łydka z 34 na 35

Jak dla mnie przyrosty satysfakcjonujące jak na 2 msc-e treningu No i teraz po przerwie już jade treningiem cyklicznym grupa II.

Pozdro i dzięki za odpowiedzi

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKA DIETA (?) proszę o pomoc...

Następny temat

tłuszczyk na biodrach i miesnie skosne brzucha

WHEY premium