SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak moge to osiagnac

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
Cwiczylem dosc dlugo robiac mase i sile po czym miale kontuzje teraz gdy wracam do cwiczen chce zmienic sposob wyglad sylwetki na cos ctakiego jak na filmiku a nie tylko na cisnicie sztangi przed siebie. wiec moje pytanie zna ktos takich ludzi jak wyglada pla treningowy zeby osiagnac takie efekty.
mam 190cm wzrostu i 107 wagi zmiejszenie wagi to napewno koniecznosc ale przosze o pomoc co to ciwiczen i ogolnie calego planu



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4074
areoby, rozciąganie, dietka, cwiczenia silowo-wytrzymałościowe z duża ilością powtórzeń, i po kilku latach masz owoc swojej pracy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1. dobrze by było jakbyś wypełnił pełną ankietę w tym dziale .

Płeć -
Zdjęcia sylwetki -
Wiek -
Waga -
Wzrost
-
Doświadczenie sportowe ( wymień wszystkie uprawiane sporty od - do )
Dostęp do sprzętu -
Cel treningowy -
Dieta ( przedstaw zrzut ) -
Stosowanie suplementy ( wcześniej , aktualnie ) -
Problemy ( opis ) -
Ograniczenia żywieniowe ze względu na zdrowie -
Stan zdrowia ( przeciw wskazania medyczne ) -


Ostatnio aktywność treningowa ( rodzaj , czas , program treningowy - przedstaw )

Podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach ( przysiad , martwy , wyciskanie )

To co pokazujesz to lata pracy i niekoniecznie na samych suplementach diety .

Co dokładnie chcesz osiągnąć ( sylwetkę ) ? czy imponują ci jego zdolności fizyczne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli chcesz takich efektów to musisz ćwiczyć jak na tym filmiku. poszukaj na youtube Calisthenics i Hannibal for king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
ale ciezko znalezc jakis plan treningowy co do progresji i takich tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jaki plan treningowe , skoro nic o tobie nie wiemy to komu i co mamy sugerować , myślisz , że to działa chcę tak wyglądać , a ktoś szuka w głowie i pach masz plan ? no ale OK powodzenia więc w szukaniu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tomasz1405
Jaki plan treningowe , skoro nic o tobie nie wiemy to komu i co mamy sugerować , myślisz , że to działa chcę tak wyglądać , a ktoś szuka w głowie i pach masz plan ? no ale OK powodzenia więc w szukaniu .


ale foch poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
Lapson1 dzieki troche sie dzieki tobie dowiedzialem. a co do innych rzeczy typu jak wygladam jak cwicze do tej pory i jakie sa moje wyniki to co to ma za znaczenie skoro nie ma za wiele do mojego pytania. ale ok zaraz podam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
Płeć - m
Zdjęcia sylwetki - brak
Wiek - 23
Waga - 107
Wzrost - 190
Doświadczenie sportowe ( 4 lata silowni siatkowka koszykowka kolarstwo szosowe(w sezonie jako aeroby) ale ze wzgledu na kontuzje i inne problemy nie cwiczylem juz sporo ale wracam do cwiczen)
Dostęp do sprzętu - full
Cel treningowy - juz podalem chcial bym nie tylko sylwetke ale i to co robi na filmie chociaz po czesci
Dieta ( przedstaw zrzut ) - redukcyjna sa efekty bo robie juz rzezbe
Stosowanie suplementy ( wcześniej , aktualnie ) - wczesniej za duzo by pisac teraz aminokwasy calodzienne i pluttonium
Problemy ( opis ) - brak planu treningowego
Ograniczenia żywieniowe ze względu na zdrowie -
Stan zdrowia ( przeciw wskazania medyczne ) - po kontuzji ale juz wyleczona


Ostatnio aktywność treningowa ( rodzaj , czas , program treningowy - przedstaw )
za duzo pisania sila masa ogolnie
Podaj obciążenie robocze w podstawowych ćwiczeniach ( 160 160 135 )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Mariusz_1979
Tomasz1405
Jaki plan treningowe , skoro nic o tobie nie wiemy to komu i co mamy sugerować , myślisz , że to działa chcę tak wyglądać , a ktoś szuka w głowie i pach masz plan ? no ale OK powodzenia więc w szukaniu .


ale foch poleciał


co ? jaki foch ? nawet nie wiem co miałeś na myśli .

Pejka69

Będę za kilka godzin , to podsunę jakiś pomysł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eksplozywnosc i stabilizacja tułowia.

Następny temat

Już w wakacje ciało młodego boga xD

WHEY premium