SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak można tak zabijać bezbrone stworzenie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 339
Chodzi mi o te bezbronne byki które zabijał Mas Oyama? Jak tyk można czepiać się bezbronnego stworzenia?
Filmik:




Zmieniony przez - samonek4 w dniu 2012-09-23 17:23:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Gdzie tam jest walka z bykiem, bo nie chce mi się całego oglądać... Widziałem tylko jak powalał jakiegoś uwiązanego cielaka

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
To było dzieło szatana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
A gdzie tam byk jest bezbronny, byki są groźnymi przeciwnikami - mają rogi i kopyta i nie wahają się ich używać, tak jak np. na tym filmie:




Ale trzeba być naprawdę bezduszną maszyną do zabijania, by masakrować bezbronnego arbuza, ten to nawet rączek nie ma ani nóżek by uciekać





Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2012-09-24 09:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Porównywanie zwierzęcia do owocu uważam za wysoce niestosowne, zwierzę to przecież stworzenie, czuje ból i tak dalej. Moim zdaniem maltretowanie zwierząt (tak, maltretowanie to również takie walki, jak na pierwszym filmiku MarKosa) powinno być kategorycznie zabronione, a powalanie uwiązanego cielaka na pewno nie powinno być interpretowane, jako jakiś wyczyn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 503 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3832
Na samym początku swojego wywodu chciałbym zaznaczyć, że osobiście jestem przeciwny maltretowaniu zwierząt w taki sposób. Należy jednak wziąć pod uwagę to iż kultura Japonii tamtego okresu, jest zupełnie odmienna od tej znanej nam w europie więc i normy moralne mogą w mniejszym, lub jak w tym przypadku większym stopniu odbiegać od siebie. Tak samo jak my nie jesteśmy w stanie zaakceptować pewnych kwestii, tak i ówczesny Japończyk nie zaakceptował by niektórych elementów naszej kultury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
A może Oyama po prostu chciał sobie zrobić stejka , a nie miał czym więc gołymi rękoma .

Byki nie są bezbronne , mimo wszystko ktoś postanowił że sportem będzie wkvrwianie i ujeżdżanie byków .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział "Byki nie oddają ciosów"czy jakoś tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Proszę Państwa, proszę czytać ze zrozumieniem, bo wielkie zgorszenie wywołuję u mnie nieumiejętność sensownego używania słów a szczególnie przekręcania sensu wypowiedzi...

Nigdzie nie napisałem "zwierzęta nie czują bólu"...
Polemizuję z błędną tezą, że jakoby "byki są bezbronne" - dlatego wstawiłem film, gdzie byczek nieźle sobie radzi z ludźmi". Naprawdę bezbronne są rośliny, które - nie wiadomo czy nie czują, ale wiadomo, że są bezbronne.

Pytanie postawione przez autora wątku też budzi we mnie mieszane odczucia - "Chodzi mi o te bezbronne byki które zabijał Mas Oyama? Jak tyk można czepiać się bezbronnego stworzenia?" - Oyama nie walczył z bezbronnymi bykami, po wtóre - co znaczy "Jak tak można czepiać się bezbronnego stworzenia?" - "czepiać"? Moim zdaniem logicznie było by zapytać "dlaczego ludzie dręczą zwierzęta?", "co można zrobić z tym procederem?" itp. Zwyczajnie zwracam uwagę na logikę postów, bo poziom dyskusji delikatnie mówiąc sięga niskiego poziomu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myślisz że ktoś będzie oglądał prawie 4 godziny filmu żeby zobaczyć o co płaczesz?

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2012-09-24 20:36:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Ktoś w ogóle miał takie zacięcie i wytrwał to 4 h? - Ja nie, domyślam się tylko po tym co tu ktoś napisał, że chodzi o jakiś trening technik karate na zwierzętach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciąganie

Następny temat

Tening mieszający wytrzymałość i siłę

WHEY premium