SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak kopać loł kinga poradnik - spam nr 9 %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
śniło mi się, że Vitali Kliczko to był mój wujek i pokazywał mi pasy WBC nie wiem skąd on tyle ich miał.. no ale dotykałem je AAAAA zaj**iście no co.. w śnie chyba też się liczy nie ?

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
bane158
"Wracając do tematu uderzania pięścią w sposób "oldschoolowy", jak Bruce czy Jack Dempsey chociażby... zdaje się że Bane pytał kto w dzisiejszych czasach tak uderza (z mega ekspertów) lub przynajmniej wykorzystuje jakieś tego elementy."
Ech Puar to w takim razie ja ci coś powiem,ale się pewnie na mnie obrazisz (chociaż mam nadzieję że nie, bo nic osobiście do ciebie nie mam,ani tez do Michala) w Polsce jest BARDZO wielu trenerów którzy cię nauczą POPRAWNIE uderzać rekami SĄ TO BOKSERZY/KICKBOXERZY i nie jestem zadnym (mega expertem) NIKT CIE LEPIEJ NIE NAUCZY W POLSCE UDERZAC REKAMI(sorry za caps locka) niejednokrotnie mi trenerzy mówili "nie bij sie z bokserem na ręce bo dostaniesz wp*****l" i wierz mi Puar że przez polskę(na przełomie dziejów) przewineli sie lepsi bokserzy niz PAC MAN



Tylko że priorytetem wielu współczesnych sekcji jest, ok, efektywna walka na ręce, ale w rękawicach.
Nie to, że na współczesnej sekcji uczy się TYLKO i wyłącznie efektywnej walki w rękawicach, bo ja (i wiele innych osób) byłem uczony uderzania także tak jak Pacman, no ale wiadomo co jest priorytetem.
Tu nie ma nic do rzeczy że ktoś jest lepszym bokserem od Pacmana. Z ciekawości - kto?
A i zauważ że Pacman ma dobry cios prosty dzięki temu sposobowi uderzania.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2012-05-08 14:27:09

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Na trening lepiej isc a nie medkrowac !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221378
"Tu nie ma nic do rzeczy że ktoś jest lepszym bokserem od Pacmana. Z ciekawości - kto?" Imo Kulej,Drogosz,Kasprzyk czy nawet Michalczewski czy M.Piotrowski(dlatego napisałem na przełomie dziejów,no ale to nie o tym temat)

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2012-05-09 01:15:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4552
dlaczego jestem księdzem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
bo nie popem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575


zobaczcie jak Najman zamawia piwo w barze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2734
Takie pytanko. Jeżeli zacznę robić prawko w grudniu załóżmy to będę musiał zdawać np. w marcu na nowych przepisach( więcej pytań itd.)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Co tu taka cisza, w spamie? Nie uwierzę, że wszyscy trenują

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STYLE BOKSERÓW cd. NR. 3

Następny temat

Kupno worka i wgl ;D

WHEY premium