SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema,
mam 17lat, ważę 66kg i mam 176cm wzrostu. Chciałem poprawić trochę sylwetkę, żeby coś było widać na brzuchu (nie tylko tłuszczyk:D). I moje pytanie jest co i jak jeść? Czytałem trochę na temat diet ale nie mam takich możliwości gdyż chodzę do szkoły i nie ma nawet kiedy tego naszykować itp. Ograniczyłem słodycze do minimum i ćwiczę 5razy w tygodniu i trochę to poprawiło sylwetkę, ale chciałem to przyśpieszyć jakąś dobrą dietą(bo jak wiadomo dobra dieta to podstawa), piję dużo wody mineralnej niegazowanej.
Prosiłbym o jakieś produkty jakie należy jeść i co ile jeść;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 146
Słodycze powinieneś wykreślić a nie ograniczać, a posiłki możesz przygotować dzień wcześniej i w pojemnik do lodówki, dla chcącego nic trudnego :] i dużo cierpliwości kulturystyka to nie wyścigi potrzeba czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czego mam wgl. nie jeść?? I czy serki typu jogobella itp. są dobre, czy mogę spożywać je?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2825
Najpierw poczytaj o dietach itp jest masa postow których zakładają amatorzy jednym z nich jestem ja ale te serki odpadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakiej diety mam się wgl trzymać? Masówki? Mam trochę tłuszczyku na brzuchu i jak go dobrze spalić??;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 475 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2973
nie ma czegos takiego jak pozbywanie tluszczu z danej parti ciala, dla poprawy miesni mozesz robic brzuszki, a to czy zrobisz redukcje czy mase to zalezy od diety. Przy Twoich wymiarach to niesadze zebys mial duzo tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19188
Musisz się zdecydować, pewnie masa, ale możesz wstawić zdjęcie to wtedy pomożemy Ci dokonać wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jutro dodam fotki, jakiś % tego tłuszczu jest nie duży ale jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomożecie jakoś z tą dietą na masę? Bo nie wiem jak się do tego zabrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 304 Wiek 97 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3769
Nie chce tworzyć nowego tematu a mam istotne pytanie.

Robię masę i układam sobie dietę.
Z bilansu b/w/t wyszły mi dzienne zapotrzebowanie, wstawiłem produkty i obliczyłem ile mi dziś zabrakło czego. Wyszło że mam brak 87g węglowodanów i 23g tłuszczy.

jest 22:00 i za godzinę planuje ostatni posiłek. Czy to oznacza że mam zjeść te ilości na noc ? bez białka ? troszkę zaburza to moje dotychczasowe doświadczenia z odżywianiem pomocy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga kuchenna

Następny temat

Ocena diety redukcja

Wiecej